אפליקציית Pointer ID

Pointer ID היא אפליקציה מתקדמת, המאפשרת את נטרול קודנית הרכב באמצעות הטלפון החכם. בנוסף מאפשרת האפליקציה לנהל הרשאות נסיעה ברכב לנהגים מורשים.
היישום כולל: יחידת ניטור בתקשורת סלולרית וטכנולוגית GPRS, קודנית משולבת BLE ואפליקציה לטלפון החכם.

להורדת האפליקציה

פתרון לרכב שיתופי

פתרון המתאים למצבים בהם יש צורך לשיתוף רכבי החברה עם נהגים מתחלפים כמו חברות השכרה עם לקוחות מזדמנים/מתחלפים, עובדי חברה אשר זקוקים לרכב חברה בתדירות משתנה ובאופן לא קבוע.

ניהול הרשאות באמצעות הטלפון הנייד

האפליקציה מאפשרת ניהול הרשאות שימוש ברכב לנהגים מוגדרים, כולל נטרול מערכת המיגון ויצירת נסיעה חוקית באמצעות הטלפון הנייד.
האפליקציה מאפשרת קבלת התראות SMS לטלפון הנייד במידה ומתקבלת התראה על פעילות חריגה ברכב.

השכרת רכב ללא דייל

המערכת מאפשרת לנהל מערך של "השכרת רכב" ללא דייל באמצעות מערכת ניהול.

ליסינג והשכרה

פוינטר מאפשרת לנהל מערך של "השכרת רכב" ללא דייל באמצעות מערכת ניהול.
הלקוח מבצע הזמנה דרך האתר במערכת הניהול של החברה, כולל שעות ו/או ימים. לאחר האישור, מתקבל מיקום איסוף כלי רכב זמינים לטווח הזמנים שהוגדר. הלקוח מגיע לרכב במועד ההקצאה ובאמצעות הטלפון הנייד מזדהה, פותח את הרכב ומנטרל את מערכת המיגון. יכולת ניטרול הרכב ללקוח מתאפשרת בטווח זמן ההשכרה, לאחריה לא תתאפשר גישה להנעת הרכב.

למידע נוסף

רכב שיתופי

רכב שיתופי הפך בשנים האחרונות לפתרון אלטרנטיבי בתחום הניידות ממקום למקום. המודל החדשני מעמיד לרשות המשתמשים רכבים בפריסה עירונית/ארצית שזמינים לשימוש בקלות ונוחות לבחירתם, בחיוב לפרקי זמן קצרים ו/או ארוכים. פוינטר חלוצה בהטמעת תשתית טכנולוגית ברכבים השיתופיים המאפשרים תפעול יעיל של השירות וקישוריות למערכת הניהול של החברה המתפעלת.

למידע נוסף

פתרונות איתור ומיגון

פוינטר מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות מוכחות ופתרונות איתור מגוונים על מנת לתת מענה לצרכים הספציפיים של כל לקוח. הפתרונות כוללים משדרים הברידיים המבוססים על שלוש טכנולוגיות תקשורת ושתי טכנולוגיות מיקום לניטור הרכב בזמן אמת, שליחת התראות, מערכות מיגון, חיישנים, בקרת גישה, לחצני מצוקה, כלים אנליטיים, מוקד מבצעי מאוייש 24/7 ועוד.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות