Pointer Code

אפליקציית קודנית וירטואלית מתקדמת לסמארטפונים

אפליקציית Pointer Code

Pointer Code הינה קודנית וירטואלית המאפשרת להעלות את רמת המיגון של הרכב באמצעות אפליקציה חדשנית לטלפונים חכמים המזהה את הנהג המורשה של הרכב באמצעות הטלפון החכם ולאחר הזדהות מסווגת במערכות פוינטר את הנסיעה כנסיעה חוקית ומורשית. אפליקציה זו מהווה את טכנולוגיית הזיהוי המתקדמת מסוגה בתחום מיגון הרכב ונועדה לייצר שכבת מגן נוספת.
לפני הנעת הרכב, נדרש הנהג לפתוח את אפליקציית ה Pointer Code שברשותו ולהזדהות מול המערכת באמצעות קוד. רק במידה ובוצע זיהוי קודם לפעולת ההתנעה– משמע הנסיעה חוקית ומבוצעת על ידי נהג מורשה.

להורדת האפליקציה לחץ כאן

קישור בין טלפונים של נהגים מורשים לבין מערכת האיתור של Pointer

המערכת מקשרת בין טלפונים חכמים של בני המשפחה והנהגים המורשים שהוגדרו למערכת לבין מערכת האיתור של פוינטר המותקנת ברכב וכך יוצרת רשת חכמה ומקושרת הנועדה למגן את הרכב ברמה הגבוה ביותר.

הנשק החדש במלחמה כנגד גנבי הרכב ישירות מהטלפון החכם

אפליקצית Pointer Code מציעה יתרונות רבים בתחום מניעת הגניבות, בדגש על רכבים המוגדרים כבעלי סיכוי אקטוארי גבוה יותר להגנב, ללקוחות המתגוררים בבתים צמודי קרקע, לרכבי פרימיום שיצרן הרכב אוסר על התקנת עלוקה לניתוק ההתנעה ולבעלי רכב המעוניינים להדק את מעטפת המיגון של רכבם.

ניהול צי הרכב מכל מקום ובכל זמן

מערכת אינטרנטית (web based interface) המאפשרת צפייה מכל מחשב וטלפון חכם, מכל מקום בארץ ובעולם, על ידי מספר משתמשים, בשילוב משדר GPS המותקן ברכב ומשדר בזמן אמת מגוון רחב של פרמטרים מהרכב לשרת המידע המרכזי ותוכנת ניהול הצי. מערכת ניהול הצי נתמכת באפליקציה ייעודית אשר מאפשרת שליטה, מעקב וביצוע פעולות, באמצעות הטלפון החכם, בכל רגע, גם מחוץ למשרד.

הגברת רמת המיגון של הרכב

Pointer Code הוא פתרון חכם המגביר את רמת המיגון על הרכב מבלי צורך להתקין קודנית ולבצע ניתוק התנעה.
בחלק מרכבי פרמיום ממוחשבים, חל איסור יצרן לבצע ניתוק באמצעות "עלוקה" (שולל התנעה) ואו להתקין לוח מקשים ברכב. Pointer Code מאפשר לשלב התראה על אי הקשת קוד על ידי מורשה גם ללא לוח מקשים, אלא באמצעות הטלפון החכם בלבד. פתרון ביניים מושלם בין מערכת ה- Pointer Max  אשר אינה דורש הקשת קוד, לבין מערכת פוינטר פעילה המבצעת ניתוק פיסי באמצעות שולל התנעה.

יכולות מתקדמות נוספות

  • ניתן להגדיר שעות ואזורים (פוליגונים) בהן נדרש זיהוי נהג (שעות לילה / אזור ירושלים) ושעות בהן ניתן לנהוג ללא זיהוי.
  • ניתן לשלב זיהוי אישי לכל נהג מורשה באמצעות הסמארטפון וכך לדעת בפועל מי הנהג ברכב. חשוב לצורכי ביטוח ויכול לשמש כזיהוי התנהגות נהג אישי.

בציי רכב ניתן להתאים קוד אישי לכל נהג וכך לאפשר שימוש באפליקציה במגוון כלי רכב שונים.

פתרונות איתור ומיגון

פוינטר מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות מוכחות ופתרונות איתור מגוונים על מנת לתת מענה לצרכים הספציפיים של כל לקוח. הפתרונות כוללים משדרים הברידיים המבוססים על שלוש טכנולוגיות תקשורת ושתי טכנולוגיות מיקום לניטור הרכב בזמן אמת, שליחת התראות, מערכות מיגון, חיישנים, בקרת גישה, לחצני מצוקה, כלים אנליטיים, מוקד מבצעי מאוייש 24/7 ועוד.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של Pointer  לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.

למידע נוסף

ביטוח

דרישות מיגון לרכב מהוות תנאי סף לאישור פוליסות ביטוח מקיף, הסיבה העיקרית נובעת מרצון חברת הביטוח להקטין את הסיכון של גניבת הרכב ובכך להקטין את רמת הסיכון בביטוח הרכב והתוצאה עבור בעל הרכב הנה הקטנת סכום פרמיית הביטוח לרכב. פוינטר מאושרת על-ידי כלל כלל חברות הביטוח בישראל כספקית פתרונות מיגון ואיתור לכלי רכב בחזית פעילות האיתור והשבת רכב גנוב, ומבצעת התקנת מערכות מיגון ואיתור בחצרות היבואנים הרשמיים, וכן התקנה טרם מסירה של רכבים שיובאו ביבוא מקביל ו/או יבוא אישי.

למידע נוסף

התנהגות נהג

מערכת  Pointer פותחה והותאמה על מנת להוות את הפתרון הטכנולוגי המושלם בכל הקישור לניטור התנהגות נהג בזמן אמת. המערכת פותחה על מנת לתת מענה לציי רכב ולקוחות פרטיים  ומהווה את חזית הטכנולוגיה בכל הקשור לשליטה ובקרה בשני אספקטים מרכזיים: הבטיחותי והאקולוגי / חסכוני.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד