ליסינג והשכרה

פתרונות מיגון, איתור וניהול צי ייעודיים לחברות ליסינג והשכרה

חברות ליסינג והשכרה

חברות הליסינג וההשכרה מספקות מגוון רחב של עסקאות ללקוחות עסקיים ופרטיים ובכלל זה שירותי השכרת רכב לתקופה קצרה או ארוכה, שירותי החכר הכוללים ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני וליסינג פרטי.
חברות ליסינג והשכרה גדולות על פי רוב אינן מבטחות בביטוח מקיף את הצי, אלא לוקחות את הסיכון האקטוארי לגניבת רכב על עצמן.
על מנת להוריד את רמת הסיכון מפני גניבות רכב, פוינטר באמצעות מגוון פתרונות בתחום המיגון והאיתור, מספקת אלטרנטיבה אטרקטיבית להתמודדות עם  גניבות הרכב ופועלת לסכל ניסיונות גניבה ולהשיב רכבים במקרה של גניבה.
לצד המענה המיגוני על בסיס התשתית המותקנת ברכב, מספקת פוינטר שירותי ניהול צי ודיאגנוסטיקה  לניהול יעיל ונכון של הצי.

ציי רכב

מיגון בהתאמה אישית

פוינטר מתאימה את רמת המיגון לרכב באמצעות קשת של פתרונות בהתאם לאקטוארית הגניבות של הרכב.

ניהול ציי רכב

המערכות של פוינטר משדרות נתונים מבוססי מיקום והתרעות מהרכב כגון ק"מ עדכני, נורות חיווי וכדומה על מנת לייעל את ניהול הצי בצורה דיגיטלית.

שירותי התקנה

פוינטר מספקת מענה להתקנות הצי של חברות הליסינג וההשכרה באמצעות צוות מתקינים ייעודי מקצועי המתמחה בהתקנת מערכות פוינטר.

מערכת איתור פעילה

מערכת האיתור הפעילה של פוינטר נחשבת כיום לחזית הטכנולוגיה בתחום מערכות האיתור והאיכון. המערכת תוכננה ועוצבה על מנת לענות על דרישות המיגון של חברות הביטוח בתיאום עם יבואניות הרכב ומהווה את המערכת המתקדמת מסוגה בשוק.
על מנת להציע דיוק מקסימלי ואיכון באופן רציף, המערכת מבוססת על שתי טכנולוגיות תקשורת המשלבות סלולר ו – RF  ושלוש טכנולוגיות מיקום GPS,RF ו CELLID  שיטה יחודית  זו מאפשרת יצירת מעטפת אופטימלית לקבלה והעברה של נתונים מהרכב. בנוסף כוללות מערכות האיתור של פוינטר רכיב לזיהוי משבש סלולר שיטת הגניבה הנפוצה כיום.  מפרט זה מאפשר לחברה לספק פתרונות מיגון מקיפים ואופטימליים למגוון צרכים וסוגי רכבים והתוצאה היא איתור של כלי הרכב בזמן אמת.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר  לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון ואתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

שירותי דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו במערכת BI ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

רכב חשמלי

כלי רכב חשמליים נמצאים בשימוש הולך וגדל בציי תחבורה פרטיים, מסחריים וציבוריים.
הפתרון של פוינטר לרכבים חשמליים מאפשר שימוש יעיל ואמין ברכבים חשמליים באמצעות כלים ניהוליים יעודיים למנהל הצי וללקוח הפרטי, המאפשרים ניטור בזמן אמת, הצגה ושיקוף של פרמטרים קריטיים הקשורים לניהול הסוללה וטעינה, כולל דיוק של טווח הנסיעה הנותר ואיתור עמדות טעינה וכן התראות לנהג באפליקציה לנייד, לצד יכולות לאיתור מיגון והשבת רכב גנוב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד