ביטוח

פתרונות מיגון ואיתור מתקדמים לכלי רכב באישור ובהמלצת חברות הביטוח בישראל

פתרונות ביטוח

דרישות מיגון לרכב מהוות תנאי סף לאישור פוליסות ביטוח מקיף, הסיבה העיקרית נובעת מהצורך להקטין את הסיכון של גניבת הרכב ובכך להקטין את מחיר פרמיית פוליסת ביטוח הרכב.
ישנן מספר רמות מיגון לרכב החל מהדרישה הבסיסית  ללוח מקשים עם ניתוק מנוע (קודן+עלוקה), ועד למערכות איתור פעילות כולל מערכות גיבוי המקושרות למוקד מבצעי פעיל 24/7. רמת המיגון נקבעת על ידי חברות הביטוח לפי מגוון פרמטרים, הראשון הינו שווי הרכב – בדגמי רכב יקרים  דרישות המיגון תהינה גבוהות וההיפך, אולם גם לאקטואריות הגניבה של דגמי רכב מרכיב חשוב בהגדרת רמת המיגון הנדרשת, כך שדגמי רכב גניבים ו/או שפוטנציאל הגניבה שלהם גבוה, תדרש עבורם רמת מיגון גבוהה ביחס לדגמי רכב מאותו סיגמנט שאקטואריות הגניבה שלהם נמוכה יותר.
חדשנות טכנולוגית, פתרונות מיגון ואיתור מתקדמים, לצד מוקדי שירות ומוקד מבצעי 24/7 משולב אוכפים מקצועיים בפריסה ארצית ורשת תחנות שירות בפריסה ארצית,  מציבים את פוינטר, המאושרת על ידי כלל חברות הביטוח בישראל, כספקית מובילה לפתרונות מיגון ואיתור לכלי רכב, בחזית פעילות האיתור והשבת רכב גנוב.

התנעת רכב

מערכות מיגון ואיתור היברידיות

מערכות מיגון ואיתור היברידיות תומכות דור 4/5, הכוללות שתי טכנולוגיות תקשורת סלולר ו RF לצד שלוש טכנולוגיות מיקום (CELLID/GPS/RF) היחידות מסוגן בישראל, כולל רכיב לזיהוי משבשי סלולר.

מוקד מבצעי מאוייש 24/7

פוינטר מפעילה מוקדי שירות ייעודיים, מתקדמים ומקצועיים הפועלים 24/7 ומיומנים במתן מענה מקצועי ואמין במגוון נושאים ובנוסף, מפעילה מחלקת אכיפה ייעודית המורכבת ממוקד מבצעי המתמחה בתחום האכיפה ומצוותי שטח הפועלים סביב השעון בכדי לנסות למנוע ולסכל נסיונות לגניבת רכב.

שירות חסר פשרות

כחברה, אנו מאמינים בתפיסת שירות חסרת פשרות, נגישות, זמינות ואמינות. על מנת להבטיח כי תקבלו את השירות הטוב, האמין, הזמין והאיכותי ביותר, הקמנו כ-60 תחנות שירות בפריסה ארצית הנותנות מענה לכלל לקוחות החברה בנוחות ויעילות. בכל תחנת שירות ניתן להתקין את מוצרי החברה, לקבל שירות, ייעוץ, שידרוג ואבזור לרכב תחת אמות המידה הקפדניות שלנו.

מגוון רחב של טכנולוגיות

פוינטר מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות מוכחות ופתרונות מיגון ואיתור מגוונות בכדי לתת מענה לצרכים הספציפיים של כל רכב ולקוח.
פוינטר משווקת ופועלת באמצעות משדר היברידי יחיד מסוגו. הכולל שילוב של 3 טכנולוגיות תקשורת  ו- 2 טכנולוגיות מיקום ורכיב לזיהוי משבש סלולר.
התוצר:

  • מיקומי לוויין GPS מיקומי סלולר CELLID ומיקומי RF.
  • שתי תקשורות שידור , תקשורת סלולרית ותקשורת RF המבוססת על רשת תקשורת עצמית של פוינטר.
  • רכיב לזיהוי משבשי סלולר לצורך יצירת התרעה במוקד המבצעי .

בנוסף, משלבת פוינטר יכולות AI כגון זיהוי התנעה בשעות החורגות משגרת הנסיעות של הרכב, נסיעה באיזורים חריגים ועוד.

מערכת איתור פעילה

מערכת האיתור הפעילה של פוינטר נחשבת לחזית הטכנולוגיה בתחום מערכות האיתור והאיכון. המערכת תוכננה ועוצבה על מנת לענות על דרישות המיגון של חברות הביטוח בתיאום עם יבואניות הרכב ומהווה את המערכת המתקדמת מסוגה בשוק.
על מנת להציע דיוק מקסימלי ואיכון באופן רציף, המערכת מבוססת על שתי טכנולוגיות תקשורת המשלבות מיקומי  RF, CELLID ו-GPS. שיטה זו מאפשרת יצירת מעטפת אופטימלית לקבלה והעברה של נתונים מהרכב. מפרט זה מאפשר לחברה לספק פתרונות מיגון מקיפים ואופטימליים למגוון צרכים וסוגי רכבים באיתור והשבה של כלי הרכב בזמן אמת.

למידע נוסף

המוקד המבצעי של Pointer

לצד החדשנות הטכנולוגית, פוינטר מובילה בשירות איכותי ואמין ללקוח ומפעילה בין המוקדים השונים, מוקד מבצעי הפועל 24/7 ומיומנים במתן מענה מקצועי כאשר יש חשד לגניבת הרכב. המוקד מפעיל מחלקת אכיפה ייעודית המורכבת מצוותי שטח הפועלים סביב השעון בשיתוף פעולה עם המשטרה וכוחות הביטחון בכדי למנוע ולסכל כל ניסיון לגניבת רכב ואף לפעול להשבתו במקרה של גניבה.

צרו קשר למידע נוסף

תחנות התקנה ושירות בפריסה ארצית

פוינטר מפעילה רשת של כ- 60 תחנות התקנה ושירות בפריסה ארצית, המספקות מענה לכלל הלקוחות במתן שירות, בדיקות מיגון, שידרוגים והתקנת מערכות חדשות.

למידע נוסף

אפליקציית iPointer

אפליקציית iPointer הנה אפליקצייה ייחודית המאפשרת לבעל הרכב לקבל מידע מבוסס מיקום על הרכב בכל זמן ישירות לטלפון החכם שלו. מגוון השירותים והמידע אותם מספקת האפליקציה נועדו לספק מעטפת רחבה של אינפורמציה לבעל הרכב בכל מקום ובכל זמן ולהעניק שקט נפשי סביב השעון באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של Pointer  לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון ואיתור ברכב ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד