יבואני רכב

Pointer מומלצת בקרב כלל יבואני הרכב בישראל ומאושרת להתקנת מערכות מיגון ואיתור לרכב

יבואני רכב

בישראל פועלים מספר יבואני רכב, המשווקים את הרכבים באולמות תצוגה ובדיגיטל. יבואני הרכב מספקים מעטפת של מרכזי שירות לרכבים המיובאים. כלי הרכב שנמכרים בישראל, בחלקם נדרשים בהתקנת מערכת מיגון ואיתור על פי דרישות ביטוח. התקנות אלו מבוצעות בחצר היבואן לפני מסירת הרכב ללקוח. מערכות האיתור והמיגון של פוינטר מאושרת על ידי כלל יבואני הרכב וחברות הביטוח בישראל . בנוסף להתקנת מערכות מיגון ואיתור, פוינטר מספקת ליבואני הרכב פתרונות ושירותי ערך מתקדמים  כגון פתרונות רכב מקושר, פתרונות רכב חשמלי בדגש על ניטור סוללה ומוקדי שירות יבואן מעבר לשעות הפעילות ובכל שעות היממה בהתאם להגדרות היבואן.
לצד יבואני הרכב הרשמיים פועלות מספר חברות המבצעות  יבוא מקביל של רכבים ו/או יבוא אישי. ערוצים אלו מתקינים טרם המסירה מערכות מיגון ואיתור של פוינטר המאושרות על ידי חברות הביטוח.

יבואן רכב - אולם תצוגה

מערכות מובילות טכנולוגית

מערכות האיתור והמיגון של פוינטר נחשבות למובילות ברמה הטכנולוגית בקרב יבואני הרכב השונים בישראל. המערכות מבוססת על שתי טכנולוגיות תקשורת המשלבות סלולר ו – RF ושלוש טכנולוגיות מיקום GPS,RF ו CELLID שיטה יחודית זו מאפשרת יצירת מעטפת אופטימלית לקבלה והעברה של נתונים מהרכב

פתרונות טכנולוגיים משלימים

לצד פתרונות המיגון והאיתור פוינטר מספקת ליבואני הרכב שירותים מתקדמים במסגרת חווית לקוח, הכוללים אפליקציות מבוססות מיקום, שירותי רכב מקושר ועוד פעילויות יזומות לחיזוק קשר יבואן לקוח ועוד.

שירותי מוקד ליבואן הרכב

פוינטר בעלת ידע רב בתחום הרכב מספקת ליבואני רכב מגוון רחב של שירותי מוקד, החל ממענה לצורכי שירות, הפעלת צדדים שלישיים, ניהול אירועי תאונה ואירועי דיאגנוסטיקה ברכב ועוד.

אפליקציית iPointer

אפליקציית iPointer הנה אפליקצייה ייחודית המאפשרת לבעל הרכב לקבל מידע מבוסס מיקום על הרכב בכל זמן ישירות לטלפון החכם שלו. מגוון השירותים והמידע אותה מספקת האפליקציה נועדה לספק מעטפת רחבה של אינפורמציה לבעל הרכב בכל מקום ובכל זמן ולהעניק שקט נפשי סביב השעון באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

למידע נוסף

רכב חשמלי

כלי רכב חשמליים נמצאים בשימוש הולך וגדל בציי תחבורה פרטיים, מסחריים וציבוריים.
הפתרון של פוינטר לרכבים חשמליים מאפשר שימוש יעיל ואמין ברכבים חשמליים באמצעות כלים ניהוליים יעודיים למנהל הצי וללקוח הפרטי המאפשרים ניטור בזמן אמת, הצגה ושיקוף של פרמטרים קריטיים הקשורים לניהול הסוללה וטעינה, כולל דיוק של טווח הנסיעה הנותר ואיתור עמדות טעינה וכן התראות לנהג באפליקציה לנייד, לצד יכולות לאיתור מיגון והשבת רכב גנוב.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.

למידע נוסף

המוקד המבצעי של פוינטר

המוקד המבצעי של פוינטר פועל  24/7 ומשלב אוכפים בפריסה ארצית הפועלים בשיתוף עם המשטרה וכוחות הביטחון. פוינטר מסכלת אלפי ניסיונות גניבת רכב בכל שנה, מסייעת בתפיסת חוליות גנבים ומשיבה לישראל עשרות רכבים שהצליחו לחמוק לשטחי הרשות בשיתוף עם כוחות הביטחון.

למידע נוסף צרו קשר

ביטוח

דרישות מיגון לרכב מהוות תנאי סף לאישור פוליסות ביטוח מקיף, הסיבה העיקרית נובעת מהצורך להקטין את הסיכון של גניבת הרכב ובכך להקטין את מחיר פרמיית פוליסת ביטוח הרכב. פוינטר מאושרת על-ידי כלל כלל חברות הביטוח בישראל כספקית פתרונות מיגון ואיתור לכלי רכב.
חדשנות טכנולוגית, פתרונות מיגון ואיתור מתקדמים, לצד מוקדי שירות ומוקד מבצעי 24/7 משולב אוכפים מקצועיים בפריסה ארצית ורשת תחנות שירות בפריסה ארצית, מציבים את פוינטר כספקית מובילה לפתרונות מיגון ואיתור לכלי רכב, בחזית פעילות האיתור והשבת רכב גנוב.

למידע נוסף

רכב מקושר

פתרונות הרכב המקושר של פוינטר מחברים את יבואני הרכב והמשאיות, ציי רכב והנהגים הפרטיים לעידן החדש של קישוריות, אינפורמציה ושירותי דרך מקוונים.
באמצעות מגוון פיתוחים טכנולוגיים חדשניים, אבטחה הדוקה והבנה אמתית של צרכי השוק, פוינטר מציעה את מכלול השירותים המקוונים המתקדם מסוגו ליבואני הרכב ולנהגים בישראל. פתרון רכב מקושר חכם מבית פוינטר כולל הנגשת שירותים באמצעות אפליקציות ייעודיות מבוקרות וקישור למוקדי שירות וחירום מאויישים 24/7.

צרו קשר למידע נוסף

תחנות שירות בפריסה ארצית

אנו מאמינים בתפיסת שירות חסרת פשרות, נגישות, זמינות ואמינות.
על מנת להבטיח כי תקבלו את השירות הטוב, האמין, הזמין והאיכותי ביותר, כ-60 תחנות שירות מורשות של פוינטר פרושות לנוחיותכם ברחבי ישראל. בכל תחנת שירות ניתן להתקין את מוצרי החברה, לקבל שירות, ייעוץ, שידרוג ואבזור לרכב תחת אמות המידה הקפדניות שלנו – שירות, יחס אישי ומוצרים באיכות בלתי מתפשרת.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד