רכב שיתופי

פתרונות לתפעול יעיל של רכבים שיתופיים לצד אפליקציה בטלפון הנייד

רכב שיתופי

רכב שיתופי הפך בשנים האחרונות לפתרון אלטרנטיבי בתחום הניידות ממקום למקום. המודל החדשני מעמיד לרשות המשתמשים רכבים בפריסה עירונית /ארצית שזמינים לשימוש בקלות ונוחות לבחירתם, בחיוב לפרקי זמן קצרים ואו ארוכים.
בישראל פועלות מספר חברות המספקות פתרון של רכב שיתופי ברמה עירונית ואו ארצית על פי מספר מודלים:
A2A – רכב שיתופי כאלטרנטיבה לרכב פרטי המאפשר מגוון של נסיעות מגוונות לצרכים שונים, במסגרתו לרכב מקום חניה מוגדר ומוסדר אליו הרכב חייב לחזור בתום השימוש.
A2B – מודל שמהווה למשתמשים אלטרנטיבה שמרבית הנסיעות קצרות ומהוות תחליף לנסיעה במוניות. במסגרתו לרכב אזורי חניה מוגדרים ומוסדרים, אין חובה להשיב את הרכב למקום החניה המוסדר ממנו נלקח בתום השימוש ניתן להשיב למקומות החניה המוסדרים האחרים. .
A2Z – מודל שמהווה למשתמשים אלטרנטיבה שמרבית הנסיעות קצרות ומהוות תחליף לנסיעה במוניות, במסגרתו ניתן לקחת את הרכב ממקום חניה מסויים ובתום השימוש ניתן להחנות את הרכב בכל חניה אפשרית בתוך האזור התפעולי המוגדר.

אפליקצית Pointer Code משתלבת בתחום הרכב השיתופי ואפשרת למזמין להגדיר:

  • איזה רכב הוא צריך
  • מועד וטווח זמן
  • לצפות ברכבי החברה אשר זמינים ותואמים לדרישות שהגדיר.
  • לשריין את הרכב מראש.

האפליקציה מקשרת בין ההזמנה של העובד ובין הרכב בשטח והאם הפרטים תואמים.
כשהמזמין יגיע לרכב, האפליקציה תזהה אותו כנהג מורשה, תנטרל באופן אוטומטי את הקודנית של הרכב ותאפשר הנעה תקינה ושימוש מורשה ברכב.
במידה והרכב לא הוזמן מראש, קודנית הרכב לא תנוטרל.

מערכת איתור ומיגון

המערכת שפותחה לכלי רכב שיתופיים מוכרת בחברות הביטוח גם לצרכי איתור ומיגון הרכב. כלל המערכות היברידיות ומבוססות על שלוש טכנולוגיות מיקום – GPS, RF,CELL ID וכוללות רכיב לזיהוי שיבוש סלולר – שיטת הגניבה הנפוצה היום.

אפליקציה ייעודית

שילוב של אפליקציה לטלפון הנייד לביצוע השכרת רכב בממשקלמערכת ההזמנות, פתיחה וסגירת רכב, ניהול הרשאות נסיעה ועוד.

ניסיון עשיר בישומיי רכב שיתופי

פוינטר חלוצה בהטמעת תשתית טכנולוגית ברכבים השיתופיים המאפשרים תפעול יעיל של השירות וקישוריות למערכת הניהול של החברה המתפעלת.

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר  לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון והאתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

שירותי דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר אוסף ומנתח נתונים אלו במערכת BI ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות והפרודוקטיביות של צי הרכב.

למידע נוסף

רכב חשמלי

כלי רכב חשמליים נמצאים בשימוש הולך וגדל בציי תחבורה פרטיים, מסחריים וציבוריים.
הפתרון של פוינטר לרכבים חשמליים מאפשר שימוש יעיל ואמין ברכבים חשמליים באמצעות כלים ניהוליים יעודיים למנהל הצי והלקוח הפרטי, המאפשרים ניטור בזמן אמת, הצגה וניתוח של פרמטרים קריטיים הקשורים לניהול הסוללה וטעינה, כולל דיוק של טווח הנסיעה הנותר ואיתור עמדות טעינה וכן התראות לנהג באפליקציה לנייד, לצד יכולות לאיתור מיגון והשבת רכב גנוב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות