רכב חשמלי

דגימת נתונים ממחשב הרכב בזמן אמת

רכב חשמלי

שוק הרכב נמצא בתהליך מואץ של אבולוציה , רכבים עם מנועי בעירה מתחלפים ברכבים חשמליים חסכוניים וידידותיים יותר לסביבה.
לצד היתרונות הברורים של הרכב החשמלי בהעדר צריכת דלק, ביניהם חסכון עלויות ושמירה על איכות הסביבה, ישנם מספר אתגרים למשתמש. קהילת בעלי הרכבים החשמליים מציפים חסמים הקשורים בנתוני הסוללה, טווח הנסיעה של הרכב (חרדת הטווח), מיקום עמדות הטעינה, סטטוס טעינה, תכנון מסלול חכם, נסיעות ספונטניות ועוד.
ב Pointer מבינים שכדי לאפשר שימוש יעיל ואמין ברכבים חשמליים, יש לשקף ללקוחות מידע בזמן אמת בעיקר בנושא הסוללה , נתונים דיאגנוסטיים וכלים המאפשרים חקר ביצועים בעיקר שמדובר בציי רכב.
החברה פיתחה שיטה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, המיועדת לרכבים פרטיים, ציי אוטובוסים ומשאיות באמצעותה ניתן לגשת לנתוני הרכב על ידי התקנת יחידת ניטור דיאגנוסטיקה מתקדמת עם מתאם השראתי הקורא את נתוני מחשב הרכב בזמן אמת.
היחידה מספקת שורה ארוכה של נתונים, ובהם הספק הטעינה, זמן טעינה שנותר בדקות, טווח נסיעה שנותר, מצבו של כבל הטעינה (מנותק או מחובר), ניסיונות לפתיחת הרכב ללא מפתח, מהירות נסיעה, אודומטר ועוד. עוד כוללת המערכת הצגה וניתוח של נתונים דיאגנוסטיים מהרכב, בעיקר לציי רכב; והתרעות כלליות יותר – מצב החלונות והדלתות ברכב, תא מטען ועוד.
הפתרון לכלי רכב חשמליים מאפשר שילובם של שלושה שירותים מרכזיים: איתור ומיגון הרכב, הצגת מידע על גבי אפליקציה בנייד, וניטור וניתוח נתוני דיאגנוסטיקה בתוכנת ניהול צי ייעודית.

רכבים חשמליים

אפליקציה לטלפון הנייד

אפליקציית IPointer EV הנה אפליקציית מידע ייחודית המותאמת לרכבים חשמליים ומספקת מידע חיוני על הסוללה, שירותים מבוססי מיקום וקבלת התרעות בזמן אמת ישירות לטלפון הנייד. האפליקציה מאפשרת רמת התייעלות גבוהה, חיסכון בזמן יקר ונהיגה בראש שקט ללא דאגות.

מערכת לניהול צי ודיאגנוסטיקה

המערכת שפותחה מאפשרת דגימת נתונים ממחשב הרכב והצגתם על גבי תוכנת ניהול צי רכב לצורך ניהול יעיל וחכם של הצי, כולל זיהוי כשלים ומערכת חקר ביצועים תומכת המסייעת להבין היכן הכשל לצורך טיפול מהיר ויעיל בבעיה.

איתור ומיגון

המערכת שפותחה לכלי רכב חשמליים מוכרת בחברות הביטוח גם לצרכי איתור ומיגון הרכב. כלל המערכות היברידיות ומבוססות על שלוש טכנולוגיות מיקום – GPS, RF,CELL ID וכוללות רכיב לזיהוי שיבוש סלולר – שיטת הגניבה הנפוצה היום.
עם קבלת המידע נשלחת התרעה למוקד המבצעי של פוינטר בשעת האירוע המוביל לפעילות לסיכול הגניבה.

iPointer EV

אפליקציית iPointer EV הנה אפליקציית מידע ייחודית המותאמת לרכבים חשמליים ומספקת מידע חיוני על הסוללה, שירותים מבוססי מיקום וקבלת התרעות בזמן אמת ישירות לטלפון הנייד. האפליקציה מאפשרת רמת התייעלות גבוהה, חיסכון בזמן יקר ונהיגה בראש שקט וללא דאגות.

למידע נוסף

מערכת איתור פעילה

מערכת האיתור הפעילה של Pointer נחשבת כיום לחזית הטכנולוגיה בתחום מערכות האיתור והאיכון. המערכת תוכננה ועוצבה על מנת לענות על דרישות המיגון של חברות הביטוח בתיאום עם יבואניות הרכב ומהווה את המערכת המתקדמת מסוגה בשוק.
על מנת להציע דיוק מקסימלי ואיכון באופן רציף, המערכת מבוססת על שתי טכנולוגיות תקשורת המשלבות RF ו-GPRS ובכך מאפשרות איתור מבוסס איכון לווייני, בשילוב של תקשורת סלולרית וטכנולוגיית RF, המבוססת על רשת תקשורת עצמית ובכך מאפשרת יצירת מעטפת אופטימלית לקבלה והעברה של נתונים מהרכב.

למידע נוסף

דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה Pointer קורא ומנתח נתונים אלו ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות