רשם טמפרטורה

אפליקצית רשם טמפרטורה עבור הובלת מזון בקירור

מערכת T-Rec בקרת טמפרטורה בהובלה בקירור

רשם טמפרטורה

רשם הטמפרטורה של פוינטר הינו מתקדם מסוגו ומותאם לדרישות הרגולטוריות של משרד הבריאות. הרשם כולל בקר וסנסור אלחוטי המנטר את הטמפרטורה באופן רציף בזמן אמת עם ממשק לאפליקציה לטלפון הנייד להוצאת דוחות בכל רגע נתון.
יחידת הבקרה של הרשם פועלת בתקשורת סלולרית בטכנולוגית GPRS למול השרתים, בשילוב תקשורת BT מול החיישן אלחוטי. יתרונה של המערכת בהיותה אלחוטית כך שאינה דורשת חיווט בארגז הקירור, הנתונים נשמרים לתקופה של 24 חודשים.
הרשם מנטר את נתונים בזמן אמת ומקושר לאפליקצייה ייעודית לנהג, דרכה ניתן להוריד את נתוני קריאות הטמפרטורה של החיישן.
ההתרעות על חריגות טמפרטורה מהספים שהוגדרו מתקבלות בזמן אמת במייל וב SMS .

אפליקציית ניטור טמפרטורה ולחות

התרעות בזמן אמת

בעת חריגה של הטמפרטורה מספים שהוגדרו במערכת, תצא התרעה בזמן אמת, ההתרעה מוצגת בתוכנה על גבי דאשבורד ייעודי ובאפליקציה בטלפון החכם. קיימת אפשרות לשליחת התרעה לגורמים מוגדרים על פי אסקלצייה באמצעות הודעת "פוש" לטלפון החכם, הודעת SMS, מייל או שיחת טלפון.

אפליקציית Pointer Trec

אפליקציית Trec (Temperature recorder) מבית פוינטר מיועדת עבור רכבים המובילים מזון ונדרשים לבקרת טמפרטורה. האפליקציה מציגה את נתוני הטמפרטורה ברכב בזמן אמת ומאפשרת הפקת דוח ושיתופו לגורמים הרלוונטיים בכל עת.

פתרון משולב בניהול צי

פעילות הרשם משולבת עם תוכנת ניהול צי הפועלת באמצעות משדר GPS המותקן ברכב ומשדר בזמן אמת מגוון רחב של פרמטרים מהרכב לשרת המידע המרכזי ותוכנת ניהול הצי. מערכת ניהול הצי נתמכת באפליקציה ייעודית ויחד הן מאפשרות שליטה ומעקב לניהול מבוקר יעיל וחסכוני.

תעשיית המזון

תעשייה המזון ענפה והיא מורכבת מיצרנים, יבואנים ומגוון בתי עסק ביניהם מסעדות, בתי מלון, מרכולים, קצביות, חברות קייטרינג, בתי עסק המאחסנים ומובילים מזון. לכולם אינטרס אחד מובהק לשמור על איכות מזון גבוהה בייצור, בשילוח וגם באחסנה של המוצרים.
תנאי אחסון והובלה לקויים, עלולים להוביל להפסדים כלכליים ומעל לכל לתחלואה קשה, לכן ישנה חשיבות גבוההבשמירה על תנאים סביבתיים מוקפדים, ובכלל זה על רמות לחות וטמפרטורה מוגדרים על מנת לשמור על איכות המוצרים.

למידע נוסף

קנאביס רפואי

תעשיית הקנאביס הרפואי התפתחה רבות בשנים האחרונות והשימוש בצמח לצורך הקלה על מטופלים הסובלים ממחלות מסוימות תופס תאוצה. מוצרי הקנאביס הרפואי אמנם אינם מוגדרים כתרופה, אך אלו מוצרים אורגניים ולכן רגישים לתהליכי התחמצנות או התפרקות. תהליכים אלה עלולים לגרום לירידה באיכות התוצר והשפעתו על המטופלים. על כן נדרשים המגדלים לעמוד בתנאי ייצור ואחסון מחמירים.
שמירה על תנאים נאותים של טמפרטורה ולחות בשלבי הגידול, שינוע ואחסון של קנאביס רפואי ישמור על יציבות ואיכות המוצר לאורך זמן.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס מערכת המיגון ואתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד