רכב מקושר

טכנולוגיה מקשרת בין הרכב לנהג ולסביבה

רכב מקושר

פלטפורמת הרכב המקושר מבוססת על התקנת משדר דיאגנוסטיקה בחיבור השראתי למחשב הרכב בשילוב אפליקציה לטלפון הנייד של הנהג. שילוב האפליקציה והמשדר מאפשרים להנגיש לנהג מגוון רחב של שירותים מבוססי מיקום ומידע, וחווית נהיגה בטוחה ומהנה יותר.

פתרון רכב מקושר מבית פוינטר כולל הנגשת שירותים באמצעות אפליקציות ייעודיות מבוקרות וקישור למוקדי שירות וחירום מאויישים 24/7.
פתרון הרכב המקושר מאפשר לנהל ולעדכן אפליקציות ופרופיל משתמש מרחוק, העברת הודעות ב- PUSH , ניטור פרמטרים מהרכב, חיבור לעולם ה- ADAS ועוד. זאת לצד שירותי איתור מיגון והשבת רכב גנוב.

איתור ומיגון

המערכת שפותחה לכלי רכב מקושרים, מוכרת בחברות הביטוח גם לצרכי איתור ומיגון הרכב. כלל המערכות היברידיות ומבוססות על שלוש טכנולוגיות מיקום – GPS, RF,CELL ID וכוללות רכיב לזיהוי שיבוש סלולר – שיטת הגניבה הנפוצה היום.
עם קבלת המידע נשלחת התרעה למוקד המבצעי של פוינטר לצורך פעילות לסיכול הגניבה.

חיישן תאונה

במשדר הרכב משולב חיישן תאונה מובנה, שיודע לזהות אירוע של תאונה בזמן אמת.
החיישן משדר אוטומטית למוקד ניהול תאונות וכך מאפשר מתן מעטפת תומכת לנהג, הכולל שליחת כוחות חילוץ והצלה, שרותי דרך והעברת הרכב למרכז שירות.
באמצעות החיישן ניתן לאבחן את חומרת התאונה, מיקום הרכב, האזור הנפגע ועוד.

אפליקצית מידע בנייד

אפליקציה לנייד המעניקה לנהג מידע זמין בזמן אמת, הכוללת: קבלת הודעות בדחיפה לנייד, קישוריות למוקדי שירות וחירום, מידע אודות הרכב, נוריות חיווי, הזמנת טיפול וטסט לרכב כולל היסטוריית טיפולים, שירותי ניווט הזמנת שירותי דרך, ניווט למרכזי שירות ומכירה, ועוד.

התנהגות נהג

מערכת פוינטר פותחה והותאמה על מנת להוות את הפתרון הטכנולוגי המתקדם בכל הקישור לניטור התנהגות נהג בזמן אמת. המערכת פותחה על מנת לתת מענה לציי רכב ולקוחות פרטיים  ומהווה את חזית הטכנולוגיה בכל הקשור לשליטה ובקרה בשלושה אספקטים מרכזיים: הבטיחותי, האקולוגי והחסכוני.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר  לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.

למידע נוסף

דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות