קנאביס רפואי

שמירה על איכות התוצרת גידול הובלה ואחסנה

PowerSense הדור החדש של חיישני הטמפרטורה ולחות

קנאביס רפואי

תעשיית הקנאביס הרפואי התפתחה רבות בשנים האחרונות והשימוש בצמח לצורך הקלה על מטופלים הסובלים ממחלות מסוימות
תופס תאוצה. מוצרי הקנאביס הרפואי אמנם אינם מוגדרים כתרופה, אך אלו מוצרים אורגניים ולכן רגישים לתהליכי התחמצנות או התפרקות. תהליכים אלה עלולים לגרום לירידה באיכות התוצר והשפעתו על המטופלים. על כן נדרשים המגדלים לעמוד בתנאי ייצור ואחסון נאותים ומחמירים.
שמירה על תנאים נאותים של טמפרטורה ולחות בשלבי הגידול, שינוע ואחסון של קנאביס רפואי ישמור על יציבות ואיכות המוצר לאורך זמן.
POINTER IoT מהווה אמצעי מוביל לניהול תהליך השליטה והבקרה בתחום הקנאביס הרפואי, המספקת מענה מתקדם ומקיף לתעשיית הקנאביס. על מנת לייצר תנאי גידול אופטימליים יש צורך במעקב צמוד על טמפרטורה, לחות, אור ופרמטרים נוספים. מעקב זה, ממקסם את איכות התוצרת ומוביל לגידול ברווחים. כמו כן, אחסון הקנאביס והובלתו בתנאים נאותים, שומר על הצמח לאורך זמן ומונע זיהומים מיותרים.
המערכת משלבת חיישנים אלחוטיים בעלי רגישות גבוהה ורכזת הפועלת בטכנולוגיית GPRS ובתקשורת סלולארית לניטור והעברת מידע.
הנתונים מנוטרים, משודרים ומתועדים בזמן אמת בתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולציה המחמירות. התוכנה ידידותית ונוחה לשימוש, מציגה מידע בצורה ברורה ונגישה, מאפשרת קביעת ספים ואסקלציות, הגדרת משתמשים מורשים, חלוקה והצגה של קבוצות חיישנים, הצגה טבלאית וגרפית, יכולת יצוא של הנתונים ועוד.
במקרה שהמערכת מזהה חריגה מהספים שהוגדרו, מיד קופצת ונשלחת התרעה. ההתרעה מוצגת בתוכנה הולידית על גבי דאשבורד ובאפליקציה לטלפון החכם. קיימת אפשרות לשליחת התרעה לגורמים מוגדרים לפי אסקלצייה באמצעות "הודעת פוש" לטלפון החכם, הודעת SMS, מייל או שיחת טלפון אוטומטית.

צמח קנאביס

מערכת ולידית

המידע המנוטר במערכת מרוכז ומעובד בתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולטוריות והתקנים המחמירים בתחום הקנאביס ובכללם:
FDA 21 CFR Part11, EU Annex 11 , GAMP5 ונוהל 126 של משרד הבריאות.

פתרון מקצה לקצה

פוינטר מספקת פתרון מקיף לבקרת טמפרטורה לחות ואור, משלב הגידול, הייצור, האחסון, השינוע וההפצה בתנאים נאותים כדי להבטיח את עמידתו של הקנאביס הרפואי בדרישות האיכות לכל אורך תהליך שרשרת ההפצה של המוצר או של חומר הגלם, מהיצרן עד הצרכן הסופי.

כיול מוקפד לראש שקט

פוינטר מספקת ללקוחותיה שירותי כיול עבור חיישנים במסגרת דרישות הרגולציה. הכיול מבוצע באמצעות מעבדות מאושרות לבחירת הלקוח. היתרון בשירות זה בכך שהלקוחות נהנים משמירת רצף נתונים ושקט נפשי בתהליך ניטור הטמפרטורה ולחות.

מזון

תעשייה המזון ענפה והיא מורכבת מיצרנים, יבואנים ומגוון בתי עסק ביניהם מסעדות, בתי מלון, מרכולים, קצביות, חברות קייטרינג, בתי עסק המאחסנים ומובילים מזון. לכולם אינטרס אחד מובהק לשמור על איכות מזון גבוהה בייצור, באספקה וגם באחסנה של המוצרים. תנאי אחסון לקויים, עלולים להוביל להפסדים כלכליים ומעל לכל לתחלואה, לכן ישנה חשיבות עליונה בשמירה על תנאים סביבתיים מוקפדים, ובכלל זה על רמות לחות וטמפרטורה מוגדרים על מנת לשמור על איכות המוצרים.

למידע נוסף

חקלאות

פוינטר מספקת מגוון פתרונות בתחום החקלאות, כולל חממות, לולים, רפתות, מכולות ומרכזי אחסנה, הנדרשים לשליטה ובקרה. מערכת POINTER IoT מספקת לחקלאי יכולת בקרה על פרמטרים סביבתיים כגון טמפרטורה, לחות, אור ופרמטרים נוספים החשובים בגידולים ובחי. כך ניתן לייצר תשתית מבוקרת לתוצרת איכותית המעניקה ניהול יעיל ושקט נפשי לבעל העסק.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון ואתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

שירותי דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו בצמערכת BI ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות