ציוד מכני

מערכת איתור ומיגון ייעודית לכלי צמ"ה

(Pointer Heavy (Pointer Z

כלי צמ"ה הינם כלים יקרים ולכן משמשים לא אחת כיעד מועדף לגנבים. מערכת – Pointer Heavy פותחה לשמש כמערכת איתור ומיגון ייעודית לכלי צמ"ה המספקת מיגון אקטיבי סביב השעון, ועמידות בפני מים.
על מנת להציע דיוק מקסימלי, המערכת מבוססת על טכנולוגיית GPRS המאפשרת איתור מבוסס איכון לווייני, בשילוב של תקשורת סלולרית וטכנולוגיית RF, המבוססת על רשת תקשורת עצמית.
המערכת כוללת יחידת איתור חכמה המקושרת בתקשורת נתונים אל מערכת המיגון.
מערכת המיגון כוללת:

  • שלט קוד וגלאי שטח
  • יחידת עלוקה בתקשורת דיגיטלית שהינה מערכת ניתוק חכמה מרוחקת.

בנוסף, המערכת משמשת גם כבסיס לשירותים נוספים כגון:

  • clock&Lock
  • בקרת התנעה
  • זיהוי נהג (רב קודן/RFID)
  • ניטור שעות עבודה

איתור ומיגון

מערכות פוינטר מאושרות בחברות הביטוח לצרכי איתור ומיגון הרכב. כלל המערכות היברידיות ומבוססות על שלוש טכנולוגיות מיקום – GPS, RF,CELL ID וכוללות רכיב לזיהוי שיבוש סלולר – שיטת הגניבה הנפוצה היום.
עם קבלת המידע נשלחת התרעה למוקד המבצעי של פוינטר בשעת האירוע המובילה לפעילות סיכול והשבת רכב גנוב.

Pointer Clock & Lock

פתרון יעיל ומתקדם לניהול ממוחשב של הרשאות הנעה והפעלת כלי הרכב על פי שעות פעילות מוגדרות. המערכת מאפשרת למורשה לתכנת מרחוק נעילה של כלי הרכב לנסיעה, גם מעובד חברה או קבלן מורשה. הפתרון משולב במערכת ניהול הצי, מאפשר שליטה ובקרה בכלי הרכב ומהווה שכבת מגן נוספת למניעת גניבות והונאות.

חיבור למערכת ניהול צי

Pointer Heavy ניתנת לחיבור למערכת ניהול צי ובכך מאפשרת לרכז ולפקח על הנתונים המתקבלים מהשטח ולהגיב בזמן אמת לאירועים חריגים.
מנהל הצי יכול באמצעות המערכת לייעל ולהאריך את חיי צי הרכב וזאת על ידי ניהול תחזוקה מונעת, התרעה על שימוש לרעה ברכב ואף שיפור הרגלי הנהיגה של נהגי הרכבים.

Pointer Radius (Field)

מערכת מיגון ואיתור המותאמת למגוון כלים חקלאיים.
המערכת מותקנת תוך התערבות מינימאלית במערכות הרכב ואינה מצריכה שימוש בלוח מקשים. יחידת האיתור כוללת סוללת
גיבוי פנימית למקרה של ניתוק מצבר, עמידה למים ופועלת בטכנולוגיה לוויינית.
Pointer Radius מותקנת, מקובעת ומוסלקת בכלי החקלאי ושולחת התרעות בהתאם להגדרות הנקבעות מראש.

למידע נוסף

Pointer Gen

מערכת איתור ומיגון המיועדת לגנרטורים נייחים וניידים. המערכת כוללת אפשרות חיבור למחשב הגנרטור ואיסוף מידע של נתוני FMS כגון: חום מנוע, סל"ד, מתח אמפר, עומס ועוד.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון ואתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו במערכת BI ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד