בקרת תנאי הקפאה

פתרון לטמפרטורות קיצון C°‏ 80- מעלות

בקרת תנאי הקפאה

בחיסונים המוכרים לנו עד היום יש שימוש בווירוסים או חיידקים בתצורות שונות.
חיסוני הקורונה לעומת זאת הינם חיסונים מסוג mRNA, המסונתזים באופן מלאכותי במעבדה, ללא צורך בתאים או בחומרים מורכבים אחרים.
מולקולת RNA אינה יציבה בתנאי הסביבה ולכן חייבת להישמר בהקפאה – תכונה המקשה על השינוע של חיסונים מסוג זה.על כן, חיסונים אלה נדרשים בתנאי אחסון של C°‏ 80- מעלות , (בטווח בין 90-60 מעלות צלזיוס מתחת לאפס), אחרת בעיות בשרשרת הקירור העלולות להוביל לפירוק מולקולות ה-RNA שבחיסון.
פוינטר פיתחה  פתרונות עבור ניטור טמפרטורה בסביבה של  C°‏ 80- מעלות , במקפיאים בהם מאוחסנים החיסונים לצורכי בקרה ושמירה על תנאים נאותים הפתרון כולל חיישנים ורכזת המעבירה את הנתונים לתוכנת IoT ולידית המותאמת לדרישות המחמירות בתחום הפארמה.

הובלת חיסונים בקירור

עמידה בדרישות רגולטוריות

מערכת Pointer IoT פועלת באמצעות רשם טמפרטורה שפותח לעמוד בדרישות המחמירות של משרד הבריאות: תקן הובלה בקירור 1291 תקן EN12830 נוהל 126.

POINTER IOT APP – אפליקציה לנייד

המערכת כוללת אפליקציה יעודית לטלפון הנייד.
האפליקציה מאפשרת צפייה בתמונת מצב מהשטח, מעקב אחר נתוני אמת וצפייה בהתרעות.

התרעות בזמן חריגה

המערכת יודעת לזהות חריגות מהספים שהוגדרו. בכל חריגה נשלחת במיידי התרעה המוצגת בתוכנה על גבי דאשבורד ובאפליקציה לטלפון הנייד. קיימת אפשרות לשליחת התרעה לגורמים מוגדרים לפי אסקלציה באמצעות "הודעת פוש" לטלפון הנייד, הודעת SMS, מייל או שיחת טלפון.

מזון

תעשייה המזון ענפה והיא מורכבת מיצרנים, יבואנים ומגוון בתי עסק ביניהם מסעדות, בתי מלון, מרכולים, קצביות, חברות קייטרינג, בתי עסק המאחסנים ומובילים מזון. לכולם אינטרס אחד מובהק לשמור על איכות מזון גבוהה בייצור, באספקה וגם באחסנה של המוצרים.
תנאי אחסון לקויים, עלולים להוביל להפסדים כלכליים ומעל לכל לתחלואה קשה, לכן ישנה חשיבות עליונה בשמירה על תנאים סביבתיים מוקפדים, ובכלל זה על רמות לחות וטמפרטורה מוגדרים על מנת לשמור על איכות המוצרים.

למידע נוסף

הובלה בקירור

מוצרים רבים מחויבים בהובלה בקירור, תוך שמירה על ספי טמפרטורות מוגדרים בכל שלבי תהליך שרשרת האספקה. בין מוצרים אלו נכללים תרופות, מוצרי מזון, תוצרת חקלאית, כימיקלים ועוד, המחייבים עמידה בתקנות הרשמיות של משרד הבריאות. ביצוע תהליך הובלה ללא בקרה ופיקוח עלול להביא לפגיעה בטיב התוצרת ולהפסד כלכלי נרחב.
פוינטר מספקת פתרון מקיף ומתקדם המשלב ניהול ציי רכב, כולל שליטה ובקרה מרחוק על תהליך ההובלה בקירור, הצגת מידע בזמן אמת וקבלת התראות במצבים חריגים.

למידע נוסף

רשם טמפרטורה

רשם הטמפרטורה של פוינטר הינו מתקדם מסוגו ומותאם לדרישות הרגולטוריות החדשות. הרשם כולל בקר וסנסור אלחוטי המנטר את הטמפרטורה באופן רציף בזמן אמת עם ממשק לאפליקציה לטלפון הנייד להוצאת דוחות בכל רגע נתון.
רשם הטמפרטורה כולל יחידת בקרה הפועלת בתקשורת סלולרית בטכנולוגית GPRS למול השרתים, לצורך העברת המידע בשילוב תקשורת BT מול החיישן אלחוטי. יתרונה של המערכת בהיותה אלחוטית כך שאינה דורשת חיווט בארגז הקירור, הנתונים נשמרים לתקופה של 24 חודשים.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות