מרכזים לוגיסטיים והפצה

שדרוג המערך הלוגיסטי בטכנולוגיה מתקדמת

PowerSense הדור החדש של חיישני הטמפרטורה ולחות

מרכזים לוגיסטיים

מרכזים לוגיסטיים מספקים שירותי אחסון והפצה של מוצרים מגוונים, חלקם מוצרים הנדרשים בתנאים נאותים בסביבה מבוקרת טמפרטורה ולחות כגון, תרופות, ציוד רפואי, מזון, תמרוקים ותוספי מזון. כל חריגה בתנאי האחסון וההפצה של מוצרים אלו, יכולה להוביל לפגיעה באיכות המוצר ולנזקים כלכליים ובריאותיים, ועל כן נדרשת יכולת בקרה ושליטה בסביבת האחסון ברמה גבוהה.
מערכת POINTER IoT מהווה פתרון טכנולוגי ותוכנתי לבקרת טמפרטורה ולחות למקררים מקפיאים וחדרי אחסון . המערכת משלבת חיישנים אלחוטיים בעלי רגישות גבוהה ורכזת הפועלת בטכנולוגיית GPS ובתקשורת סלולרית לניטור והעברת מידע בזמן אמת.
הנתונים מנוטרים, משודרים ומתועדים בזמן אמת בתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולציה המחמירות לאחסון בתנאים נאותים של תחום הפארמה . התוכנה ידידותית ונוחה לשימוש, מציגה מידע בצורה ברורה ונגישה, מאפשרת קביעת ספים ואסקלציות, הגדרת משתמשים מורשים, חלוקה והצגה של קבוצות חיישנים, הצגה טבלאית וגרפית, יכולת יצוא של הנתונים ועוד.
במקרה שהמערכת מזהה חריגה מהספים שהוגדרו, מיד קופצת ונשלחת התרעה למורשים שהוגדרו. ההתרעה מוצגת בתוכנה על גבי דאשבורד ובאפליקציה לטלפון החכם. קיימת אפשרות לשליחת התרעה לגורמים מוגדרים לפי אסקלציה באמצעות "הודעת פוש" לטלפון החכם, הודעת SMS, מייל או שיחת טלפון אוטומטית.
רישות נכון של המרכז הלוגיסטי בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים, יביא לתהליך יעיל, בטוח וקפדני של אחסון והפצה.

מרכזים לוגיסטיים

מערכת ולידית

המידע המנוטר במערכת מרוכז ומעובד בתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולטוריות והתקנים בתחום הפארמה, ובכללם:
FDA 21 CFR Part11, EU Annex 11 , GAMP5 ונוהל 126 של משרד הבריאות.

פתרון מקצה לקצה

פוינטר מספקת פתרון מערכתי לבקרת טמפרטורה ולחות, משלב הגידול, הייצור האחסון השינוע וההפצה בכדי להבטיח עמידה בדרישות האיכות ועמידה בתנאים נאותים לכל אורך תהליך שרשרת ההפצה של המוצר או של חומר הגלם מהיצרן עד הצרכן הסופי.

כיול מוקפד לראש שקט

פוינטר מספקת ללקוחותיה שירותי כיול עבור חיישנים במסגרת דרישות הרגולציה. הכיול מבוצע באמצעות מעבדות מאושרות לבחירת הלקוח. היתרון בשירות זה בכך שהלקוחות נהנים משמירת רצף נתונים ושקט נפשי בתהליך ניטור הטמפרטורה ולחות.

מזון

תעשייה המזון ענפה והיא מורכבת מיצרנים, יבואנים ומגוון בתי עסק ביניהם מסעדות, בתי מלון, מרכולים, קצביות, חברות קייטרינג, בתי עסק המאחסנים ומובילים מזון. לכולם אינטרס אחד מובהק לשמור על איכות מזון גבוהה בייצור, באספקה וגם באחסנה של המוצרים.
תנאי אחסון לקויים, עלולים להוביל להפסדים כלכליים ומעל לכל לתחלואה, לכן ישנה חשיבות עליונה בשמירה על תנאים סביבתיים מוקפדים, ובכלל זה שמירה על רמות לחות וטמפרטורה נאותים על מנת לשמור על איכות המוצרים.

למידע נוסף

חקלאות

פוינטר מספקת מגוון פתרונות בתחום החקלאות, כולל חממות, לולים, רפתות, מכולות ומרכזי אחסנה, הנדרשים לשליטה ובקרה. מערכת POINTER IoT מספקת לחקלאי יכולת בקרה על פרמטרים סביבתיים כגון טמפרטורה, לחות ופרמטרים נוספים החשובים בגידולים ובחי. כך ניתן לייצר תשתית מבוקרת לתוצרת איכותית המעניקה ניהול יעיל ושקט נפשי לבעל העסק.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון ואיתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

שירותי דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו בשילוב מערכת BI  ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות