מזון

בקרת טמפרטורה לשמירה על איכות המוצרים בתהליך הייצור, האחסנה וההובלה בתעשיית המזון

PowerSense הדור החדש של חיישני הטמפרטורה ולחות

תעשיית המזון

תעשייה המזון ענפה והיא מורכבת מיצרנים, יבואנים ומגוון בתי עסק ביניהם מסעדות, בתי מלון, מרכולים, קצביות, חברות קייטרינג, בתי עסק המאחסנים ומובילים מזון. לכולם אינטרס אחד מובהק לשמור על איכות מזון גבוהה בייצור, באספקה וגם באחסנה של המוצרים.
תנאי אחסון והפצה לקויים, עלולים להוביל להפסדים כלכליים ומעל לכל לתחלואה, לכן ישנה חשיבות עליונה בשמירה על תנאים סביבתיים מוקפדים, ובכלל זה על רמות לחות וטמפרטורה נאותים על מנת לשמור על איכות המוצרים.
מערכת POINTER IoT  מהווה פתרון טכנולוגי ותוכנתי מוביל לניהול תהליך הבקרה בתחום אחסון המזון. הפתרון משלב חיישנים אלחוטיים בעלי רגישות גבוהה ורכזת הפועלת בטכנולוגיית GPS ובתקשורת סלולרית ללא צורך בחיווט, להעברת מידע. החיישנים החכמים  מאפשרים זיהוי שינויים במספר פרמטרים: תנועה, טמפרטורה ולחות. הפרמטרים  מנוטרים, ומועברים לתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולטוריות והתקנים המחמירים בתחום.

מזון

מערכת ולידית

המידע המנוטר במערכת מרוכז ומעובד בתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולטוריות והתקנים המחמירים בתחום הפארמה ובכללם:
FDA 21 CFR Part11, EU Annex 11 , GAMP5 ונוהל 126 של משרד הבריאות.

פריסת המידע

הצגת המידע בצורה פשוטה וחכמה, מאפשרת הגדרות ספים ואסקלציות, הגדרת משתמשים מורשים, הצגת קבוצות של חיישנים וחלוקתם, הצגה טבלאית וגרפית, יכולת יצוא של הנתונים ועוד.

עדכון שוטף בזמן אמת

במקרה שהמערכת מזהה חריגה באחת מהגדרות הסף שהוגדרו, המערכת מייצרת התרעה בזמן אמת. ההתרעה מוצגת על גבי דאשבורד ייעודי בתוכנה ובאפליקציה בטלפון החכם. בנוסף, קיימת אפשרות לשליחת הודעת פוש לטלפון החכם לגורמים מוגדרים על פי אסקלציה.
במקרה של נפילת חשמל ו/או בעיות תקשורת המערכת מתריעה, במקביל אוגרת נתונים באופן אוטומטי ופורקת את המידע שנוטר עם החזרה לשגרה.

חקלאות חכמה

פוינטר מספקת מגוון פתרונות של מידע שליטה ובקרה לתחום החקלאות, כולל חממות, לולים, רפתות, מכולות ומרכזי אחסנה, הנדרשים לשליטה ובקרה.
מערכת POINTER IoT מספקת לחקלאי יכולת שליטה ובקרה על פרמטרים סביבתיים ובכללם טמפרטורה לחות, החשובים בגידולים ובחי. כך ניתן לייצר תשתית מבוקרת לתוצרת איכותית המעניקה ניהול יעיל ושקט נפשי לבעל העסק.

למידע נוסף

קנאביס רפואי

תעשיית הקנאביס הרפואי התפתחה רבות בשנים האחרונות והשימוש בצמח לצורך הקלה על מטופלים הסובלים ממחלות מסוימות תופס תאוצה. מוצרי הקנאביס הרפואי אמנם אינם מוגדרים כתרופה, אך אלו מוצרים אורגניים ולכן רגישים לתהליכי התחמצנות או התפרקות. תהליכים אלה עלולים לגרום לירידה באיכות התוצר והשפעתו על המטופלים. על כן נדרשים המגדלים לעמוד בתנאי ייצור ואחסון מחמירים.
שמירה על תנאים נאותים של טמפרטורה ולחות בשלבי הגידול, שינוע ואחסון של קנאביס רפואי ישמור על יציבות ואיכות המוצר לאורך זמן .

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר  לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון ואתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה Pointer קורא ומנתח נתונים אלו ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד