חקלאות חכמה

מערכת מתקדמת לניטור פעולות ריסוס בשטחים חקלאיים לניהול יעיל וחסכוני.

PowerSense הדור החדש של חיישני הטמפרטורה ולחות

חקלאות חכמה

מערכת מתקדמת לניטור פעולות ריסוס חקלאיות לניהול חקלאי יעיל וחסכוני. מטרת המערכת להקל על החקלאי בשליטה על הנעשה בשטח, ומניעת טעויות תוך מקסימום חיסכון בעלויות הריסוס.
בעזרת המערכת המרסס המחובר לטרקטור מקבל תכונות של מרסס חכם, המעניק לחקלאי או בעל השטח, מידע על מיקום המרסס, כמות החומר היוצא, כיווני הריסוס, מהירות הטרקטור וזהות העובד כרגע על הכלי.
הפתרון של פוינטר מתבצע בשיתוף עם חברת גש"מ G.I.S ומיושם במאות כלים חקלאיים. הפתרון מאפשר לחקלאי לעקוב מרחוק אחר הריסוסים המתבצעים בשטח ולחסוך בחומר המרוסס.

חקלאות חכמה

איתור ומיגון

מערכות פוינטר מאושרות בחברות הביטוח לצרכי איתור ומיגון הרכב. כלל המערכות היברידיות ומבוססות על שלוש טכנולוגיות מיקום – GPS, RF,CELL ID וכוללות רכיב לזיהוי שיבוש סלולר – שיטת הגניבה הנפוצה היום.
עם קבלת המידע נשלחת התרעה למוקד המבצעי של פוינטר לצורך פעילות סיכול הגניבה.

Pointer Clock & Lock

פתרון יעיל ומתקדם לניהול ממוחשב של הרשאות הנעה והפעלת כלי הרכב על פי שעות פעילות מוגדרות. המערכת מאפשרת למורשה לתכנת מרחוק נעילה של כלי הרכב לנסיעה, גם מעובד חברה או קבלן מורשה. הפתרון משולב במערכת ניהול הצי, מאפשר שליטה ובקרה בכלי הרכב ומהווה שכבת מגן נוספת למניעת גניבות והונאות.

חיבור למערכת ניהול צי

Pointer Heavy ניתנת לחיבור למערכת ניהול צי ובכך מאפשרת לרכז ולפקח על הנתונים המתקבלים מהשטח ולהגיב בזמן אמת לאירועים חריגים.
מנהל הצי יכול באמצעות המערכת לייעל ולהאריך את חיי צי הרכב וזאת על ידי ניהול תחזוקה מונעת, התרעה על שימוש לרעה ברכב ואף שיפור הרגלי הנהיגה של נהגי הרכבים.

מזון

תעשייה המזון ענפה והיא מורכבת מיצרנים, יבואנים ומגוון בתי עסק ביניהם מסעדות, בתי מלון, מרכולים, קצביות, חברות קייטרינג, בתי עסק המאחסנים ומובילים מזון. לכולם אינטרס אחד מובהק לשמור על איכות מזון גבוהה בייצור, באספקה וגם באחסנה של המוצרים.
תנאי אחסון לקויים, עלולים להוביל להפסדים כלכליים ומעל לכל לתחלואה, לכן ישנה חשיבות עליונה בשמירה על תנאים סביבתיים מוקפדים, ובכלל זה על רמות לחות וטמפרטורה מוגדרים על מנת לשמור על איכות המוצרים.

למידע נוסף

קנאביס רפואי

תעשיית הקנאביס הרפואי התפתחה רבות בשנים האחרונות והשימוש בצמח לצורך הקלה על מטופלים הסובלים ממחלות מסוימות תופס תאוצה. מוצרי הקנאביס הרפואי אמנם אינם מוגדרים כתרופה, אך אלו מוצרים אורגניים ולכן רגישים לתהליכי התחמצנות או התפרקות. תהליכים אלה עלולים לגרום לירידה באיכות התוצר והשפעתו על המטופלים. על כן נדרשים המגדלים לעמוד בתנאי ייצור ואחסון מחמירים.
שמירה על תנאים נאותים של טמפרטורה ולחות בשלבי הגידול, שינוע ואחסון של קנאביס רפואי ישמור על יציבות ואיכות המוצר לאורך זמן.

למידע נוסף

הובלה בקירור

מוצרים רבים מחויבים בהובלה בקירור, תוך שמירה על תנאים נאותים וספי טמפרטורות מוגדרים בכל שלבי תהליך שרשרת האספקה. התהליך מחייב עמידה בתקנות הרשמיות של משרד הבריאות.
פוינטר מציעה ללקוחותיה רשם טמפרטורה העומד בתקן 1291 הכולל חיישן אלחוטי בעל רגישות גבוהה ורכזת הפועלת בטכנולוגיית GPS ובתקשורת סלולארית לניטור ווהפקת דוחות.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס מערכת המיגון ואתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנת חומרה נוספת.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד