הובלה בקירור

ניטור ובקרה באמצעות רשם טמפרטורה

PowerSense הדור החדש של חיישני הטמפרטורה ולחות

הובלה בקירור

מוצרים רבים מחויבים בהובלה בקירור בתנאים נאותים, תוך שמירה על ספי טמפרטורות מוגדרים בכל שלבי שרשרת האספקה. בין מוצרים אלו נכללים תרופות, מוצרי מזון, תוצרת חקלאית, כימיקלים, רכיבים אלקטרוניים, פרחים ועוד, חלקם מחייבים עמידה בתקנות הרשמיות של משרד הבריאות. ביצוע תהליך הובלה ללא בקרה ופיקוח עלול להביא לפגיעה בטיב התוצרת, בצרכנים ולהפסד כלכלי נרחב.
פוינטר מספקת פתרון מקיף ומתקדם המשלב ניהול ציי רכב, כולל שליטה ובקרה על תהליך ההובלה בקירור, הצגת מידע בזמן אמת וקבלת התרעות במצבים חריגים.
בתחום ההובלה בקירור פוינטר מציעה ללקוחותיה כמה פתרונות ובכללם, פתרון לניטור טמפרטורה ולחות לתחום הפארמה והקאנביס הרפואי, הנתונים מנוטרים, משודרים ומתועדים בזמן אמת בתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולציה המחמירות  של משרד הבריאות והתקנים הבינלאומיים. התוכנה הולידת ידידותית ונוחה לשימוש, מציגה מידע בצורה ברורה ונגישה.
תהליך ההובלה בקירור משמש כחלק חשוב ומשלים לתנאי אחסנה נאותים בתהליך שרשרת האספקה בקירור משלב האחסון לשלב הובלה וההפצה.
בנוסף מספקת החברה פתרון של רשם טמפרטורה העומד בתקן 1291 הכולל חיישן אלחוטי בעל רגישות גבוהה ורכזת הפועלת בטכנולוגיית GPS ובתקשורת סלולארית לניטור והעברת מידע בזמן אמת. הרשם עובד Online מול תוכנת ניהול צי של חברת פוינטר, והמידע נגיש ללקוח באמצעות אפליקציה ייעודית המאפשרת הפקת  דו"ח מפורט של דגימות הרשם ווהעברתם לגורמים שונים הדורשים את הדו"ח.

הובלה בקירור

מערכת ולידית

המידע המנוטר במערכת מרוכז ומעובד בתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולטוריות והתקנים בתחום הפארמה, ובכללם:
FDA 21 CFR Part11, EU Annex 11 , GAMP5 ונוהל 126 של משרד הבריאות.

פתרון משולב בניהול צי

פעילות ההובלה בקירור משולבת עם תוכנת ניהול צי הפועלת באמצעות משדר GPS חכם המותקן ברכב ומשדר בזמן אמת מגוון רחב של פרמטרים מהרכב לשרת המידע המרכזי ותוכנת ניהול הצי. מערכת ניהול הצי נתמכת באפליקציה ייעודית ויחד הן מאפשרות שליטה ומעקב לניהול יעיל ונכון של תהליך ההובלה.

התרעות בזמן חריגה

המערכת מזהה חריגות טמפרטורה ולחות מהספים שהוגדרו. בכל חריגה נשלחת במיידי התרעה המוצגת בתוכנה על גבי דאשבורד ובאפליקציה לטלפון הנייד. קיימת אפשרות לשליחת התרעה לגורמים מוגדרים לפי אסקלציה באמצעות "הודעת פוש" לטלפון החכם, הודעת SMS, מייל או שיחת טלפון אוטומטית.

מזון

תעשייה המזון ענפה והיא מורכבת מיצרנים, יבואנים ומגוון בתי עסק ביניהם מסעדות, בתי מלון, מרכולים, קצביות, חברות קייטרינג, בתי עסק המאחסנים ומובילים מזון. לכולם אינטרס אחד מובהק לשמור על איכות מזון גבוהה בייצור, באחסנה ההובלה וההפצה של המוצרים.
תנאי אחסון לקויים, עלולים להוביל להפסדים כלכליים ומעל לכל לתחלואה, לכן ישנה חשיבות עליונה בשמירה על תנאים סביבתיים מוקפדים, ובכלל זה על רמות לחות וטמפרטורה מוגדרים על מנת לשמור על איכות המוצרים.

למידע נוסף

חקלאות

פוינטר מספקת מגוון פתרונות לתחום החקלאות, כולל חממות, לולים, רפתות, מכולות ומרכזי אחסנה, הנדרשים לשליטה ובקרה. מערכת POINTER IoT מספקת לחקלאי יכולת בקרה על פרמטרים סביבתיים כגון טמפרטורה, לחות, החשובים בגידולים ובחי. כך ניתן לייצר תשתית מבוקרת לתוצרת איכותית המעניקה ניהול יעיל ושקט נפשי לבעל העסק.

למידע נוסף

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס תשתית מערכת המיגון ואתור של פוינטר ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

שירותי דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו, באמצעות מערכת BI ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות