מערך דפיברילטורים

תמיכה טכנולוגית לייעול תהליכים מצילי חיים

הדפיברילטור הוא מכשיר המחזיר קצב לב לפעולה סדירה על ידי מתן שוק חשמלי ללב, באמצעות אלקטרודות שמצמידים לגוף החולה, ללא צורך בהמתנה לאמבולנס או הגעה לבית חולים. זהו מכשיר שהוכח כמציל חיים, אך מהירות השימוש בו קריטית בדקות הראשונות לאחר אירוע לבבי, לכן חשוב שיהיה זמין ובקרבת מקום לאדם שחווה את האירוע.
פוינטר כמובילה בפיתוח פתרונות טכנולוגים, נבחרה לאפיין ולהטמיע פתרון מקיף שכולל פיתוח תיבת ברזל חכמה מקושרת שעוצבה במיוחד למכשיר הדפיברילטור. בתוך התיבה הוצבה יחידת ניטור של פוינטר המאפשרת קבלת מיקום מדויק יכולת שליטה על התיבה ובכלל זה פתיחה מרחוק, הפעלת סירנה, אור ועוד. מערך הדיפברלטורים מקושר למערכות המידע של ארגון מד"א  ומשלבת יכולת לניהול באמצעות אפליקציה לגופים עצמאיים.
במקרה חירום, התיבות ממופות ונציגי המוקד יכולים לאתר ולפתוח מרחוק את תיבת הברזל הרלוונטית שבה מצוי הדפיברילטור, להפעיל סירנה ואורות מהבהבים המקלים על מציאת התיבה, לשימוש מהיר.

גופים פרטיים ועסקיים

לצד הפתרון שפתחה פוינטר למד"א, ניתן להתקין תיבות עם דפיברילטורים הנשלטות על ידי אפליקציה ייעודית המאפשרת ניהול ושליטה בתיבה מרחוק לגורמים המורשים באופן עצמאי לתיבה יחידה ואו למספר תיבות.

חיישנים חכמים

הפתרון כולל חיישנים המנטרים פרמטרים שונים בתיבה ושולחים התרעות למוקד החירום של מד"א כגון, תיבת הדפיברילטור פתוחה; הדפיברילטור הוצא מהתיבה; הדפיברילטור אינו פועל כראוי; מתח הסוללה של המכשיר נמוך מהנדרש ועוד. במקרה של איתור התקלה, נשלחת התרעה למוקד החירום.

טכנולוגיה מתקדמת

בתוך התיבה הוצבה יחידת ניטור של פוינטר המאפשרת קבלת מיקום מדויק לצורך הכוונה לדפיברילטור הקרוב ביותר למקום האירוע, שליטה מרחוק על פתיחת התיבה, הפעלת סירנה ואור לזיהוי מהיר וקל של התיבה.

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.
על בסיס מערכת המיגון והאיתור ניתן לשלב שירותי ניהול ציי רכב ללא צורך בהתקנה נוספת.

למידע נוסף

דיאגנוסטיקה

מחשב הרכב מייצר כמויות אדירות של נתונים ומידע רב על בסיס יומי. על מנת להפיק את המירב מנתונים אלו, פתרון הדיאגנוסטיקה שמציעה פוינטר קורא ומנתח נתונים אלו ובכך מזהה דפוסים ומגמות ומתרגם אותם לתובנות שניתן ליישם על מנת להגביר את היעילות, הפרודוקטיביות והבטיחות של צי הרכב.

למידע נוסף

ניטור טמפרטורה ולחות

מוצרים רבים מחויבים בהובלה בתנאים נאותים בקירור, תוך שמירה על ספי טמפרטורות מוגדרים בכל שלבי תהליך שרשרת האספקה. בין מוצרים אלו נכללים תרופות,קאנביס רפואי, מוצרי מזון, תוצרת חקלאית, כימיקלים ועוד, המחייבים עמידה בתקנות  של משרד הבריאות. ביצוע תהליך האחסנה וההובלה בקירור ללא בקרה ופיקוח עלול להביא לפגיעה בטיב התוצרת ולהפסד כלכלי נרחב.
פוינטר מספקת פתרון מקיף ומתקדם המשלב שירותי ניהול ציי רכב, כולל שליטה ובקרה מרחוק על תהליך ההובלה בקירור, הצגת מידע בזמן אמת וקבלת התראות במצבים חריגים.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד