דיאגנוסטיקה

תובנות מבוססות קריאה וניתוח נתונים ממחשב הרכב

דיאגנוסטיקה

המערכת מנטרת, אוספת ומשדרת מידע באמצעות שימוש בטכנולוגית תקשורת CAN bus להתחברות למחשב ניהול מנוע (FMS – Fleet Management System) במשאיות, אוטובוסים וכלי רכב פרטיים, המאפשר שליטה מלאה ופיקוח מרחוק. הנתונים המופקים משמשים לכל מטרה מהתממשקות ב- API למערכות צד שלישי ועד פתרונות מותאמים אישית, אשר מובילים לחיסכון והשאת רווח עבור מנהל הצי, יצירת BIG DATA ושיקוף נתונים באפליקציה לנהג הרכב.

מערכת Pointer Diagnostic מספקת נתוני דיאגנוסטיקה והתנהגות נהג על גבי אותו משדר ובנוסף לשירותי מיגון ואיתור לרכב, תוך שילוב והצלבה של נתונים ויצירת מידע והתראות ומשמעויות לצורכי פעולה.

התרעות בזמן אמת

המערכת מספקת נתוני דיאגנוסטיקה והתנהגות נהג בשילוב עם מערכת המיגון והאיתור הקיימות של הרכב, תוך שילוב והצלבה של נתונים ליצירת מידע והתרעות לניהול שליטה ובקרה.

תובנות הניתנות ליישום

דוחות מתקדמים מבוססי נתונים הנאספים ממחשב הרכב, ומאפשרים ניתוח פרמטרים, זיהוי דפוסים ותרגום לתובנות הניתנות ליישום לשם הגברת היעילות, מניעת נזק וחסכון כספי בצי הרכב.

שקיפות מלאה במבט-על

תמונה מלאה ושלמה ממעוף הציפור על כלל נתוני הפעילות של הצי, עם יכולת להבין את מקור הכשל או הבעיה ולפתור אותה במהירות.

ניהול ציי רכב

מכלול השירותים המתקדמים של פוינטר לצד השירות חסר הפשרות הופכים אותה למובילה בתחום השירותים לניהול מתקדם של ציי רכב.
אנו מציעים למנהלי ציי רכב את הכלים החדשניים והיעילים מסוגם ואת האפשרות להפוך את ניהול הצי ליעיל, מתקדם, בטוח וחסכוני יותר מתמיד.

למידע נוסף

התנהגות נהג

מערכת  פוינטר פותחה והותאמה על מנת להוות את הפתרון הטכנולוגי המושלם בכל הקישור לניטור וניתוח התנהגות נהג בזמן אמת. המערכת פותחה על מנת לתת מענה לציי רכב ולקוחות פרטיים  ומהווה את חזית הטכנולוגיה בכל הקשור לשליטה ובקרה בשלושת האספקטים מרכזיים: הבטיחותי, האקולוגי והחסכוני.

למידע נוסף

פתרונות איתור ומיגון

פוינטר מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות מוכחות ופתרונות איתור מגוונים על מנת לתת מענה לצרכים הספציפיים של כל לקוח. הפתרונות כוללים משדרים הברידיים המבוססים על שלוש טכנולוגיות תקשורת סלולרי, RF , GPRS ושתי טכנולוגיות מיקום RF  ו – GPS לניטור הרכב בזמן אמת, שליחת התראות, מערכות מיגון, חיישנים, בקרת גישה, לחצני מצוקה, כלים אנליטיים, מוקד מבצעי מאוייש 24/7 ועוד.

למידע נוסף

רכב חשמלי

כלי רכב חשמליים נמצאים בשימוש הולך וגדל בציי תחבורה פרטיים, מסחריים וציבוריים.
הפתרון של פוינטר לרכבים חשמליים מאפשר שימוש יעיל ואמין ברכבים חשמליים באמצעות כלים ניהוליים יעודיים, המאפשרים ניטור בזמן אמת, הצגה ושיקוף של פרמטרים קריטיים הקשורים לניהול הסוללה וטעינה, כולל מידע של טווח הנסיעה הנותר ואיתור עמדות טעינה וכן התראות לנהג באפליקציה לנייד, לצד יכולות לאיתור מיגון והשבת רכב גנוב.

למידע נוסף

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות