איתור ומיגון

מעטפת הגנה מתקדמת ואפקטיבית לרכבים וכלים ממונעים

פתרונות איתור ומיגון

חברת פוינטר מובילה בתחום פתרונות האיתור, המיגון והאיכון לרכבים וכלים ממונעים. מגוון המוצרים ושירותי האיתור של החברה מהווים את חוד החנית מבחינה טכנולוגית. הפתרונות כוללים משדרים היברידיים המבוססים על שתי טכנולוגיות תקשורת ושלוש טכנולוגיות מיקום לניטור הרכב בזמן אמת, שליחת התרעות, מערכות מיגון, חיישנים, בקרת גישה, לחצני מצוקה, כלים אנליטיים, ועוד.
פתרונות האיתור והמיגון מגוונים ונותנים מענה לצרכים הספציפיים של כל לקוח. כמו כן, מערכות אלו מאושרות על ידי כל חברות הביטוח ויבואני הרכב בישראל למתן שירותי איתור רכב גנוב.

יתרונותיה של פוינטר בשוק האיתור אינם מתבטאים רק בחדשנות הטכנולוגית המיושמת ביחידות האיתור והמיגון, אלא בהון האנושי המעניק שירות מקצועי ללא פשרות הן באמצעות המוקד מבצעי להשבת רכבים המאויש 24/7, והן דרך מוקד שירות מהיר ויעיל.

איתור ומיגון

מיגון ואיתור למשאבים ניידים ונייחים

פוינטר מציעה פתרונות מיגון ואיתור מגוונים למשאבים ניידים, המשלבים מערכות ניטור מתקדמות טכנולוגית לצד תוכנות ואפליקציות חדשניות המותאמות לצרכי הלקוחות. בנוסף מציעה פוינטר פתרונות איתור, מיגון וניהול למשאבים נייחים עם יכולת ניטור לאורך זמן בצורה עצמאית, ללא צורך בחיבור למתח חשמל קבוע.

שליחת התרעות בזמן אמת

פוינטר מאפשרת קבלת מידע והתרעות בזמן אמת אודות; מיקום הרכב, מעקב, התרעה בעת יציאת הרכב מאזור מוגדר, התרעה בעת חריגה ממהירות מוגדרת, חיווי מתח מצבר, וכמו כן מאפשרת התקשרות ישירה למוקד המבצעי ועוד.

המוקד המבצעי ושירות הלקוחות פועלים 24/7

פוינטר מפעילה מוקדי שירות ייעודיים, מתקדמים ומקצועיים הפועלים 24/7 ומיומנים במתן מענה מקצועי ואמין במגוון נושאים ובנוסף, מפעילה מחלקת אכיפה ייעודית המורכבת ממוקד מבצעי המתמחה בתחום האכיפה ומצוותי שטח הפועלים סביב השעון בכדי לנסות למנוע ולסכל נסיונות לגניבת רכב.

מערכת איתור פעילה

מערכת האיתור הפעילה של Pointer נחשבת כיום לחזית הטכנולוגיה בתחום מערכות האיתור והאיכון. המערכת תוכננה ועוצבה על מנת לענות על דרישות המיגון של חברות הביטוח בתיאום עם יבואניות הרכב ומהווה את המערכת המתקדמת מסוגה בשוק.
על מנת להציע דיוק מקסימלי ואיכון באופן רציף, המערכת מבוססת על שתי טכנולוגיות תקשורת המשלבות RF ותקשורת סלולרית ובכך מאפשרות איתור מבוסס איכון לווייני, המבוססת על רשת תקשורת עצמית ובכך מאפשרת יצירת מעטפת אופטימלית לקבלה והעברה של נתונים מהרכב. מפרט זה מאפשר לחברה לספק פתרונות מיגון מקיפים ואופטימליים למגוון צרכים וסוגי רכבים ומאפשרות איתור של כלי הרכב בזמן אמת.

למידע נוסף

Pointer Premium IQ

Pointer Premium IQ הינה מערכת מיגון ואיתור פעילה היברידית מתקדמת שפותחה ותוכננה לתת מענה לשיטות הגניבה המתוחכמות והעדכניות המזוהות כיום בשטח. המערכת כוללת שני משדרים, משדר ראשי פעיל בחיבור השראתי למחשב הרכב לצורך דגימת נתוני דיאגנוסטיקה ומשדר גיבוי. המערכת  מנטרת מידע דיאגנוסטי מהרכב ומתריעה מיידית עם זיהוי כל פעולה חריגה ברכב או יציאה משגרת התנהלותו.

למידע נוסף

Pointer AI

מערכת איתור מתקדמת המשלבת יכולות בינה מלאכותית AI, אשר תוכננה במטרה לספק שכבת הגנה מותאמת לרמת המיגון הנדרשת לרכב.
המערכת מבוססת על משדר היברידי המספק מיקומי לוין GPS ומיקומי RF משולבים במודם אחד, וכמו כן כוללת חיישן תאונה מובנה.
המערכת מתריעה באופן אוטומטי בכל מקרה של חריגה משגרת הנסיעה של בעל הרכב.

למידע נוסף

Pointer Max / Alert

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת המאפשרת ניטור של הרכב באופן רציף. פתרון מיגוני זה מהווה תחליף מתקדם למיגון מבוסס לוח מקשים/קודנית ועלוקה.
המערכת מבוססת על משדר היברידי המספק מיקומי לוין GPS ומיקומי RF משולבים במודם אחד, וכמו כן כוללת חיישן תאונה מובנה.
המערכת מותקנת תוך התערבות מינימאלית במערכות הרכב שמה דגש על נוחות למשתמש ואינה דורשת הקשת קוד סודי לפני הנעת הרכב.

למידע נוסף

מערכת איתור לרכב חשמלי

מערכות האיתור לרכב חשמלי משלבות שכבות מיגון והגנה מתקדמות לרכב לצד מידע דיאגנוסטי עשיר ממחשב הרכב . Pointer פתחה שלוש רמות מיגון שונות לרכבים חשמליים המאפשרים לתת מענה לכלל הדרישות של חברות הביטוח ויבואני הרכב בישראל.
המערכות שפותחו מספקות שירותי מיגון, איתור ומידע דיאגנוסטי מגוון, המשדר הראשי הפעיל מחובר השראתית למחשב הרכב לצורך קריאה והצגת נתונים לצד זיהוי פעילויות בלתי חוקיות ברכב לצורך מתן שירותי איתור והשבת רכב גנוב.

למידע נוסף

Pointer Truck

מערכת Pointer Truck הנה מערכת פעילה אשר פותחה לתת את הפתרון המתקדם והמקיף ביותר למיגון ואיתור משאיות ואוטובוסים.
המערכת אינטגראלית ייעודית למשאיות ואוטובוסים, המאפשרת איסוף נתונים כגון: דיאגנוסטיקה, התנהגות נהג, חיווי הפעלה וחיווי של פתיחה וסגירת דלתות ארגז המשאית.
המערכת כוללת משדר ראשי היברידי המאפשר קבלת מיקומי לוין GPS ומיקומי RF משולבים במודם אחד, זאת לצד רכיב מיוחד לזיהוי משבשי סלולר בסביבת הרכב השולח התרעה למוקד המבצעי בכל פעם שמזוהה שיבוש.
המשדר הראשי תומך בקבלת נתונים ממחשב הרכב (FMS) והעברת נתונים והתרעות לגורם מוגדר.

למידע נוסף צרו קשר

Pointer Caravan

מערכת Pointer Caravan היא מערכת איתור פעילה ייעודית לקרוואן, המתריעה על פעילויות חריגות. המערכת מקושרת לאפליקציה בטלפון הנייד, המיידעת את בעל הקרוואן על מגוון מצבים: כניסה לא חוקית, ירידה במתח מצבר, התרעה מחיישן גרירה / הרמה, יציאה מאזור מוגדר, זעזועים, מיקום הקרוואן, מסלול נסיעה ושחזור מסלול ועוד

למידע נוסף צרו קשר

Pointer Cellotrack

מערכת Pointer Cellotrack פותחה על מנת לתת מענה בתחום המיגון והאיתור למשאבים ניידים ונייחים והיא אינה מצריכה חיבור למקור מתח קבוע.
המערכת מורכבת ממשדר עצמאי חדשני הפועל בטכנולוגית GPS בשילוב תקשורת סלולרית, שילוב המבטיח איכון מדוייק וזמין בכל מקום ובכל זמן.
יתרונה של המערכת נעוץ ביכולתה לתפקד לאורך זמן בצורה עצמאית. יכולת זאת נובעת מהתקנת משדר הכולל סוללה עמידה המבטיחה זמן עבודה ארוך מהרגיל שאינו מצריך חיבור למתח חשמל קבוע. יחידת הניטור מהווה בסיס אליו ניתן להוסיף מגוון יישומים ופתרונות להתאמה מושלמת לצורכי המשתמש לצד יכולות הגנה, איתור ואיכון מקיפים . על מנת לתת פתרון שלם ומקיף למנהלי ציי רכב, ניתן לבצע ממשקים להעברת מידע  לתוכנות סדרן וניהול זאת לצד תוכנת ניהול הצי של פוינטר לריכוז ומעקב אחר המידע בזמן אמת.

למידע נוסף צרו קשר

Pointer Moto

מערכת איתור ומיגון המותאמת במיוחד לכלי רכב דו-גלגליים.
המערכת מספקת מענה לצורכיהם של בעלי רכב דוד גלגלי בהגנה על כלי הרכב מפני גניבה ומאפשרת קבלת עדכונים והתרעה על אירועים חריגים המתקבלים במוקד המבצעי המוכן לפעולה.
המידע מועבר ישירות לטלפון הנייד באמצעות אפליקציה ייעודית המאפשרת קבלת מגוון התרעות.

למידע נוסף

Pointer heavy (pointer Z)

מערכת ה Pointer Heavy פותחה לשמש כמערכת איתור ומיגון ייעודית לכלי צמ"ה המספקת מיגון אקטיבי סביב השעון, ועמידות בפני מים.
כלי צמ"ה הינם כלים יקרים ולכן משמשים לא אחת כיעד מועדף לגנבים. על מנת להציע דיוק מקסימלי, המערכת מבוססת על טכנולוגיית GPRS המאפשרת איתור מבוסס איכון לווייני, בשילוב של תקשורת סלולרית וטכנולוגיית RF, המבוססת על רשת תקשורת ממסרים.

למידע נוסף צרו קשר

Pointer Radius (Field)

מערכת מיגון ואיתור המותאמת למגוון כלים חקלאיים.
המערכת מותקנת תוך התערבות מינימאלית במערכות הרכב ואינה מצריכה שימוש בלוח מקשים. יחידת האיתור כוללת סוללת גיבוי פנימית למקרה של ניתוק מצבר, עמידה למים ופועלת בטכנולוגית תקשורת לוויינית .GPS/GPRS
מערכת Pointer Radius מותקנת, מקובעת ומוסלקת בכלי החקלאי ושולחת התרעות בהתאם להגדרות הנקבעות מראש.

למידע נוסף

Pointer Trailer

מערכת איתור ומיגון ייעודית לנגררים המאפשרת בנוסף לשירותי האיתור גם ניהול יעיל של ניגררים.
המערכת מקלה על מנהל הצי בקבלת החלטות יומיומיות כגון: שליטה ובקרה, לוגיסטיקה, ייעול ותפעול, אחזקה, נהיגה מבוקרת, חיסכון בדלק, הקצאת משימות ועוד. במקרה של חשד לגניבה תעביר המערכת התרעה ישירות למוקד המבצעי של פוינטר ובמקביל גם ישירות לטלפון הנייד של בעל הנגרר.

למידע נוסף

Pointer Gen

מערכת איתור ומיגון המיועדת לגנרטורים נייחים וניידים. המערכת כוללת אפשרות חיבור למחשב הגנרטור ואיסוף מידע של נתוני FMS כגון: חום מנוע, סל"ד, מתח זרם, עומס ועוד.

למידע נוסף צרו קשר

Pointer רמה אחרת של טכנולוגיה

פוינטר מעניקה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים לניהול נכון ויעיל, בטיחות גבוהה וחיסכון בעלויות גם בעולם הרכב וגם בעולם הIoT , בתחומי המזון והפארמה. המערכות לאיתור ומיגון כלי רכב וחיישני הבקרה לניטור טמפרטורה ולחות, הם מהמתקדמים מסוגם בשוק ומצביעים על הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח והקפדה בלתי מתפשרת על איכות המוצר. הצטרפו לפוינטר וגם אתם תוכלו ליהנות משילוב מנצח של טכנולוגיה איכותית, מקצועיות ושירות מצוין.

לקבלת שירות
בואו נתקדם יחד