קבוצת לובינסקי –רכב מקושר

Pointer כחלק מפתרון הרכב המקושר של קבוצת לובינסקי

פלטפורמת הרכב המקושר של לובינסקי מבוססת על אפליקציה המותקנת במערכת המולטימדיה ברכבי פיג'ו סיטרואן, מגובה בשירותי הערך המוסף של פוינטר, תוך שימוש ביחידת טלמטיקה כדי לספק מידע על מיקום ואבטחת רכב.

פתרון

Automotive

סגמנט

יבואני רכב

לובינסקי מסך פוינטר

מעבר ליכולות הטכנולוגיות של המערכת והערך המוסף לנהגים, המערכת מסוגלת לייצר הכנסות עקיפות ליבואני הרכב באמצעות קשר ישיר עם הנהג. המערכת מהווה עבורם פלטפורמה לשימור לקוחות אקטיבי וזאת באמצעות יכולת שליחת הודעות לנהג בדחיפה על גבי מסך המולטימדיה והאפליקציה בטלפון הנייד. לדוגמה: חידוש ביטוח לרכב, השקות של דגמי רכב חדשים, אירועי מכירות ושירות, שירותי דרך מתקדמים תוך הצגת מיקום הרכב במוקד השירות ועוד. בנוסף, המידע אשר מופק מהרכב יכול לכלול נתונים כגון התנהגות הנהג, אשר יכולים להוות מדד אקטוארי לחברות הביטוח, מצב מצבר הרכב, ק"מ שהרכב עבר ונתונים נוספים.

אילן גולדשטיין
מנכ"ל פוינטר ישראל
מותגי לובינסקי

אודות החברה

קבוצת לובינסקי מהמובילות בענף הרכב בישראל, הינה היבואנית הרשמית של פיג'ו, סיטרואן, DS ואם ג'י בישראל ולצדם מותגים שמתמחים בכלי רכב חשמליים  GOUPIL ו- AIXAM וכן ייבוא ושיווק של כלי רכב דו-גלגליים. בנוסף לפעילות יבוא הרכב, הקימה ורכשה קבוצת לובינסקי חברות נוספות מתחומי פעילות משיקים ומשלימים: חברת "לובינסקי טרייד" עוסקת ברכישה ומכירה של כלי רכב מיד שנייה, חברת הביטוח "לוביט" מעניקה פתרונות ייחודיים ואטרקטיביים בתחום הביטוח ללקוחות החברה ואחרים, חברת "עודית" מתמחה בפתרונות מימון ואשראי לרכישת רכב חדש, "פריים-ליס" מציעה פתרונות ליסינג ללקוחות עסקיים ופרטיים, וחברת "טלרון" עוסקת בייבוא מצברים ושמנים לרכב ותעשייה.

האתגר

קבוצת לובינסקי ביקשה לפתח פתרון לרכב מקושר כ-OEM שישמור ויחזק את הקשר שלהם עם הלקוחות, מעבר למכירה הראשונית. הם כיוונו לפלטפורמת תוכנה שתספק שירותי נהג ותאפשר חווית נהיגה טובה יותר, בטוחה ופרודוקטיבית יותר, כולל שירותים מבוססי מיקום, מידע על הרכב וכן אפליקציות גנריות.. 

הפתרון

קבוצת לובינסקי חברה לפוינטר על מנת שתסייע לפתח את הפתרון. פתרון המבוסס על מערכת INFOTAINMENT (מידע חדשותי ובידור) המהווה פלטפורמה אשר הופכת את הרכב למחובר. מערכת ה- INFOTAINMENT המגובה בשירותי הערך המוסף של פוינטר, תוך שימוש ביחידת טלמטיקה כדי לספק מידע מיקום ואבטחת רכב. הפתרון כולל מסך ברכב ואפליקציה לנייד.

המערכת מציעה בעזרת SIM וחיבור קבוע לרשת האינטרנט מגוון רחב מאוד של יישומים שמשדרגים בצורה חסרת תקדים את השימושיות לנהג; ניווט מלא של WAZE, רדיו אינטרנטי, חיבור למוקדי שירות וחירום, אפליקציות חניה, קישורית מלאה למוקד לתיאום ביקורים במרכזי השירות ושירותי ערך מוסף נוספים. האפליקציה משלבת בנוסף טכנולוגיית Voice Over IP ליצירת קשר עם הרכב וזאת כאשר אין דרך ליצירת קשר מול נהג הרכב בנייד.

הפיתרון משלב בנוסף אפליקציה יעודית בנייד החכם המאפשרת צפייה בנתוני הרכב, שחזור מסלול, קבלת התראות על חריגה ממהירות, יציאה מאיזורים מוגדרים ועוד.

באמצעות האפליקציה מקבל נהג הרכב אפשרות להזמין טיפול תקופתי לרכב כאשר לזה נלווה תזכורת אוטומטית ע"י המערכת כ- 500 ק"מ לפני מועד הטיפול או תזכורת לגבי מועד טסט לפי תאריך העליה לכביש.

פלטפורמת הרכב המקושר מבוססת על אפליקציה המותקנת במערכת המולטימדיה ברכבי פיג'ו סיטרואן, ומאפשרת להנגיש מגוון של שירותים ומידעים לנהג כמו:

  • אינטרנט
  • רדיו
  • אפליקציות (Waze, מוסיקה וכו')
  • שירותים מבוססי מיקום
  • ניווט
  • זיהוי תאונות
  • תמיכה בזמן אמת
  • גישה מסביב לשעון לשירות
  • גישה למוקד חירום
  • תחזוקה והזמנה לרכב

תוצאות ומסקנות

מעבר להצגת המיידעים והחיבור של נהג הרכב למוקדי השירות, המערכת מהווה פלטפורמה לשימור לקוחות אקטיבי על ידי שליחת הודעות בדחיפה, ניהול הדאטה בשילוב אפליקציה ייעודית לסמארטפון המאפשרת צפייה ברכב, שחזור מסלול וקבלת התראות על חריגה ממהירות ועוד.

הפלטפורמה שפותחה,  פתוחה וגמישה לשינויים ועדכונים בכל רגע נתון ללא מגבלה בסוג/דגם וגודל מכשיר המולטימדיה שנבחר לדגמים והמותגים השונים.

האפליקציה מאפשרת ליבואן הרכב את מוטת השליטה במיידעים, בשירות, בקישוריות ובגמישות לערוך שינויים ובבעלות על אופי השירותים והתצוגה.

עוד לקוחות מרוצים

בואו נתקדם יחד