אפליקציות מתקדמות

אפליקציות מתקדמות לטלפונים חכמים המאפשרות גישה לנתוני הרכב, בכל זמן מכל מקום.

כחלק מתפיסת החדשנות של פוינטר, אנו מאמינים כי השירות צריך להיות זמין בכל מקום ובכל זמן. לשם כך אנו מציעים יישומים ואפליקציות מתקדמות לטלפונים חכמים המאפשרים גישה לנתוני הרכב הרלבנטיים מכל מקום בצורה פשוטה ונוחה.
אם אתה מנהל צי רכב או נהג פרטי, האפליקציות של פוינטר יספקו את המידע הנחוץ לך ולצוות שלך בכל זמן ומכל מקום ישירות לטלפון הנייד, עם יכולות הגדרת התרעות על בסיס צרכים מסוימים ואפשרות לשליטה ובקרה.
האפליקציות מקשרות בין נהג הרכב לרכב, למוקדי שירות ייעודיים ומציעה להם עולמות תוכן שימושיים ותוספת משלימה לחוויית הנהיגה.

iPointer
אפליקציית מידע מבוסס מיקום

אפליקצייה ייחודית המאפשרת לבעל הרכב לקבל מידע מבוסס מיקום על הרכב בכל זמן ישירות לטלפון הסלולארי שלו. מגוון השירותים והמידע אותה מספקת האפליקציה נועדה לספק מעטפת רחבה של אינפורמציה לבעל הרכב בכל מקום ובכל זמן ולהעניק שקט נפשי סביב השעון באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.

למידע נוסף

iPointer EV
אפליקציית מידע לרכב חשמלי

הנגשת מידע בזמן אמת מנתונים הנדגמים ממחשב הרכב החשמלי, על גבי אפליקציה בנייד. כולל ניטור בזמן אמת, הצגה ושיקוף של פרמטרים קריטיים הקשורים לסוללה כמו מצב סוללה, סטטוס טעינה, טווח נסיעה, פריסה של תחנות טעינה וניווט אליהם, מתח סוללה, זמן טעינה נותר והתראות לנהג.

למידע נוסף

Pointer ID
קודנית וירטואלית מתקדמת

אפליקציה חכמה, המאפשרת את נטרול קודנית הרכב ופתיחתו באמצעות טלפון נייד וניהול הרשאות נסיעה ברכב לנהגים מורשים.
המערכת משלבת מערכת מיגון מתקדמת במספר וריאציות שניתנות לשינוי וכן מאפשרת לנהל מערך של "השכרת רכב" ללא דייל באמצעות מערכת ניהול.

למידע נוסף

Pointer Code
אפליקציית קודנית וירטואלית מתקדמת לסמארטפונים

קודנית וירטואלית המאפשרת להעלות את רמת המיגון באמצעות אפליקציה חדשנית לטלפונים חכמים המזהה את הנהג המורשה של הרכב ולאחר הזדהות מסווגת במערכות פוינטר את הנסיעה כנסיעה חוקית ומורשית. אפליקציה זו מהווה את טכנולוגיית הזיהוי המתקדמת מסוגה בתחום מיגון הרכב ונועדה לייצר שכבת מגן נוספת.

למידע נוסף

iFleet
אפליקציה מתקדמת לניהול צי

אפליקציה מתקדמת לניהול צי שפותחה במיוחד למנהלי ציי רכב ומאפשרת ניהול צי אפקטיבי בזמן אמת ישירות מהסמרטפון. האפליקציה נוחה לשימוש ובעלת יכולות רבות כמו צפייה בכל צי הרכבים על גבי מפה, ניווט לרכב, הצגת מתח המצבר, חיוג למוקד ועוד.

למידע נוסף

Pointer Trec
מערכת חכמה לניטור טמפרטורה ולחות בתהליך שרשרת האספקה

אפליקציית Trec – Temperature recorder מיועדת עבור רכבי הובלת מזון הנדרשים לבקרת טמפרטורה. האפליקציה מציגה את נתוני הטמפרטורה ברכב בזמן אמת ומאפשרת הפקת דוח ושיתופו לגורמים הרלוונטיים בכל עת, כחלק מעמידה בתקן 1291 להובלת מוצרי מזון בטמפרטורה מבוקרת, נדרש הלקוח בהתקנת חיישנים לניטור טמפרטורה רציף ויכולת הפקת דוח נתונים בכל עת.

למידע נוסף
בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות