סיכול גניבת רכב

צוות האכיפה של פוינטר סיכל גניבת אופנוע בשווי של כ-80,000 ש"ח

מערכת המיגון של האופנוע, שלחה הודעת SMS והתראה על גרירת האופנוע. הלקוח יצא לבדוק וגילה שהאופנוע נגנב. המוקד המבצעי של פוינטר זיהה את מיקום האופנוע , כיוון אליו את צוות האכיפה וכך הגניבה סוכלה והאופנוע הושב לבעליו ללא פגע.

תאריך 17.1.2017, שעה 21:56.  התקבל דיווח מלקוח על התראה שהאופנוע שלו מסוג BMW R1200R נגרר.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה נמסרה למשטרה, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. המוקד המבצעי של פוינטר שלח מיידית תשאול יזום לקבלת מיקום, שהתגלה בירושלים. צוותי האכיפה של פוינטר הוזנקו למיקום.

במוקד פנו לתשאל את הלקוח. התברר כי הוא החנה את האופנוע בסביבות 21:00 בשכונת רחביה בירושלים בשביל שמוביל לבניין. לדבריו, כשהחנה את האופנוע ראה רכב משלוחים מסחרי חונה בחנייה כפולה מול הבניין אך לא חשד כי מדובר בגנבים. כעבור כחצי שעה, זיהתה מערכת המיגון Pointer Moto שמותקנת באופנוע מצב של גרירה ושלחה מייד הודעת SMS שהתריאה על גרירת האופנוע.

הודות למערכת, יצא בעל האופנוע לבדוק ואז גילה שהאופנוע נעלם.

המוקד המבצעי של פוינטר העביר דיווחים שוטפים על מיקומי האופנוע והנחה את כוחות הביטחון היכן לבצע  חסימות. הרכב המסחרי, עם האופנוע בתוכו, עלה על כביש בגין צפון יצא במחלף הגבעה הצרפתית עד שהגיע לכיכר סיירת דוכיפת. שם , רגע לפני שהגיע למחסום חיזמא, נעצר ע"י צוות האוכפים של פוינטר וכוחות הביטחון. האופנוע נמצא תקין ושלם בתוך הרכב ביחד עם 4 חשודים. המשך טיפול הועבר למשטרה.

כוחות הביטחון במקום אמרו כי עוד דקות ספורות, האופנוע כבר היה נכנס לשטחים ושם בתוך דקות היה מפורק ונעלם. הודות למערכת המיגון של פוינטר ניצל האופנוע והושב לבעליו ללא פגע.

%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%9422