מערכת ניטור ובקרה המותאמת לתחום הקנאביס הרפואי

ניטור ובקרה בתחום הקנאביס הרפואי

מערכת POINTER IoT בקרה ומידע בזמן אמת

תעשיית הקנאביס הרפואי התפתחה רבות בשנים האחרונות והשימוש בצמח, להקלה על כאבים וטיפול במחלות תופס תאוצה. הקנאביס הרפואי משמש כתרופה, על כן נדרשים המגדלים לעמוד בתנאי ייצור ואחסון מחמירים. על מנת לייצר תנאי גידול אופימליים יש צורך במעקב צמוד של טמפרטורה, לחות, אור ופרמטרים נוספים. מעקב זה, ימקסם את איכות התוצרת ויוביל לגידול ברווחים. כמו כן, אחסון הקנאביס והובלתו לרשתות הפארם בתנאים נאותים, ישמור על הצמח לאורך זמן וימנע זיהומים מיותרים. POINTER מקבוצת PowerFleet  מספקת פתרון מתקדם ומקיף לתחום הקנאביס הרפואי.

POINTER IoT הנה מערכת ניטור המשלבת חיישנים חכמים אלחוטיים בעלי רגישות גבוהה ורכזת בטכנולוגיית GPS ותקשורת סלולארית לניטור והעברת מידע. המידע המנוטר מועבר לתוכנת IOT ולידית המותאמת לדרישות הרגולטוריות והתקנים המחמירים בתחום הפארמה ובכללם:
  FDA 21 CFR Part11, EU Annex 11 , GAMP5  ונוהל 126 של משרד הבריאות.

POINTER IoT מהווה אמצעי טכנולוגי מוביל לניהול תהליך הבקרה בתחום הקנאביס הרפואי. הנתונים שמנטורים משודרים בזמן אמת ומתועדים בתוכנת  IOT המותאמת לדרישות הרגולציה המחמירות. התוכנה ידודותית ומציגה מידע בצורה פשוטה וחכמה, מאפשרת קביעת ספים ואסקלציות, הגדרת מורשים, חלוקה והצגת קבוצות של חיישנים, הצגה טבלאית וגרפית עם יכולת יצוא של הנתונים ועוד.
במידה ומנוטרת סטייה מהספים שהוגדרו במערכת קופצת התראה בזמן אמת, ההתראה מוצגת על גבי דאשבורד ייעודי ובאפליקציה בטלפון הנייד. קיימת אפשרות לשליחת התראה לגורמים מוגדרים על פי אסקלצייה באמצעות הודעת פוש לטלפון הנייד, הודעת  SMS, כתובת מייל ושיחת טלפון.

יתרונות המערכת:

  • מערכת אלחוטית הפועלת בטכנולוגית GPS ותקשורת סלולארית.
  • קבלת מידע בזמן אמת כולל מיקום.
  • חיישנים חכמים בעלי יכולת ניטור של מספר פרמטרים בחיישן אחד : טמפרטורה, לחות, אור, מגנטיות, נפילה, תזוזה, מיקום, קול ועוד.
  • מערכת מודולארית המאפשרת להוסיף ולגרוע חיישנים בכל נקודת זמן
  • תהליך מהיר ויעיל של כיול החיישנים.
  • תוכנה ולידית העומדת בדרישות הרגולציה המחמירות FDA 21 CFR Part11, EU Annex 11 , GAMP5  ונוהל 126 של משרד הבריאות
  • במקרה ומזוהה נפילת חשמל ואו בעיות תקשורת, המערכת עוברת למצב אוגר נתונים באופן אוטומטי, מתריאה ופורקת את הנתונים עם חזרה לשגרה.