סיכול גניבת כלי צמ"ה

סיכול גניבה של משאית בשווי של כ 1.7 מליון ש"ח

מערכת המיגון והאיתור של המשאית, שלחה הודעת SMS שהמשאית נכנסת לשטחים. הלקוח המופתע חייג מייד למוקד המבצעי של פוינטר. מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה והמשאית, בשווי של כ 1.7 מליון ₪ , ניצלה מגניבה והושבה לבעליה ללא פגע. 

תאריך 29.4.2017, שעה 15:56. במוקד מבצעי פוינטר מתקבלת שיחה מלקוח שמוסר כי קיבל הודעת SMS לטלפון הנייד שהמשאית שלו, יצאה משטחי הקו הירוק.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר שלח תשאול יזום למשדר המשאית לקבלת מיקום והפעיל מייד נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה ולכוחות הביטחון וצוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום המשאית.

על מסכי מוקד מבצעי פוינטר נצפתה המשאית כשהיא במצב תנועה על כביש 5 לכיוון מזרח.

במקביל, יצר הלקוח קשר עם נהג המשאית שמסר כי החנה את המשאית סמוך לביתו בכפר קאסם ולאחר בדיקה היא אינה במקומה.

במוקד מבצעי פוינטר ביצעו שיחזור היסטורית נתונים מהמשדר. עלה כי המשאית אכן חנתה סמוך לבית הנהג בכפר קאסם החל מחצות הלילה הקודם. בשעה 15:33 הוקש קוד סודי תקין, הרכב הונע והמשאית החלה בנסיעה, יצאה מכפר קאסם ועלתה על כביש 5 מזרחה. נתונים אלו מסבירים מדוע לא נוצרה התראה על גניבה.

בינתיים, צוות האכיפה של פוינטר צמצם את הפער לכיוון המשאית, איתר אותה והמשיך במעקב אחרי כיוון נסיעתה. הצוות העביר דיווחים לכוחות המשטרה על מיקומה וכיוון נסיעתה ובהתאם לכך הקימו כוחות המשטרה מחסומים בדרך. בתוך זמן קצר נקלעה המשאית למחסום המשטרתי סמוך לכיכר אריאל ונאלצה לעצור כאשר צוות האכיפה של פוינטר נמצא מאחוריה. המשאית נעצרה ובה נמצא מפתח מותאם והקוד הסודי שהיה מצורף אליו. המשך הטיפול הועבר למשטרה.


 

POINTER TRUCK

מערכת איתור ומיגון ייעודית למשאיות ואוטובוסים

POINTER TRUCK  פותחה על מנת לספק את הפתרון המתקדם והמקיף ביותר למיגון ואיתור של משאיות ואוטובוסים. המערכת כוללת משדר חכם המאפשר קבלת ואיסוף מגוון נתונים ממחשב הרכב והעברת נתונים והתראות לגורם מוגדר ישירות למייל או לטלפון הנייד. המערכת מספקת הגנה והתראה מפני נסיון גניבה או גרירה של המשאית ואף פועלת לאיתורו והשבתו בשיתוף המוקד המבצעי וצוותי האכיפה של POINTER .

  • שילוב 2 טכנולוגיות תקשורת      
  • אפשרות חיבור ל CANBAS     
  • שליחת התראות למייל או לנייד

לפרטים נוספים חייג עכשיו:  073-22-777-64