סיכול גניבת כלי צמ"ה

מערכת פוינטר סיכלה נסיון גניבה בשווי של כ 1 מליון ש"ח

מערכת האיתור והמיגון Pointer Z שלחה התראה, צוותי האכיפה בשיתוף כוחות הביטחון הגיעו מייד למקום וסיכלו נסיון גניבה של כלי צמ"ה בשווי של כ-1,000,000 .

 

תאריך 11.7.2017, שעה 02:12 לפנות בוקר. במוקד מבצעי פוינטר מתקבל חיווי על ניתוק מתח חשמל בכלי עבודה מסוג PowerScreen Chieftain 2100. מיקום הכלי שנקלט במסכי המוקד המבצעי היה בתוך העיר בני ברק.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה למשטרה ולכוחות הביטחון. צוותי האכיפה של פוינטר שוגרו לעבר מיקום הכלי. במקביל, מוקד מבצעי דאג ליצור קשר עם הלקוח ולעדכן אותו בפרטים. מתחקיר הלקוח עלה כי הכלי ממוקם באתר בניה בו הוא מופעל בעיקר בשעות הבוקר.

בתוך מספר דקות הגיעו הצוותים למקום הכלי. תצפיתן מטעם הגנבים התריע על נוכחות הצוותים והגנבים הצליחו להימלט. נערכו סריקות במקום אך ללא הועיל.

יחד עם הלקוח והמשטרה נערכה הערכת נזק לכלי היקר. מהכלי נגנבו מחשב הנסיעה והמצבר. הגנבים היו באמצע העבודה, חלקים נוספים נראו כשהם בתהליך פירוק.

נסיון הגניבה סוכל, המשך הטיפול הועבר למשטרה.

 

 

 

 

POINTER Z

מערכת איתור ומיגון ייעודית לכלי צמ"ה

POINTER Z  פותחה לשמש כמערכת איתור ומיגון ייעודית לכלי צמ"ה המספקת מיגון אקטיבי סביב השעון. המערכת מבוססת על שתי טכנולוגיות הפועלות במקביל: טכנולוגיית GPS  המאפשרת איתור מבוסס איכון לווייני, בשילוב של תקשורת סלולרית וטכנולוגיית RF  המבוססת על רשת תקשורת ממסרים. המערכת ניתנת לחיבור למערכת ניהול צי ובכך מאפשרת לרכז ולפקח על הנתונים המתקבלים מהשטח ותגובה בזמן אמת לאירועים חריגים.

  • מערכת ניתוק חכמה מרוחקת
  • יחידת איתור חכמה המקושרת בתקשורת נתונים אל מערכת המיגון.
  • מערכת מיגון הכוללת שלט, קוד וגלאי שטח.

 

לפרטים נוספים חייג עכשיו:  073-22-777-64