מדיניות עוגיות – Cookies

עדכון אחרון באוקטובר 2018

 1. מבוא
  מדיניות העוגיות הזו מתארת ​​כיצד פוינטר ישראל בע"מ ("פוינטר") משתמשת בעוגיות דרך אתר האינטרנט שלה (https://www.pointer4u.co.il), וכל דפי האינטרנט הכלולים בו (יחד, להלן: "האתר").
  בעוד שאתה רשאי לבקר באתר שלנו מבלי לגלות לנו מי אתה או לחשוף נתונים אישיים כלשהם, שים לב כי יומני השרת שלנו לוכדים מידע הנוגע למערכת ההפעלה שלך, סוג הדפדפן, IP (פרוטוקול אינטרנט), זרם הקלקה של URL דרך האתר שלנו וממנו, לרבות תאריך ושעה. אנו משתמשים במידע זה למטרות פנימיות כגון ניהול האתר, כפי שנקבע בהודעת הפרטיות שלנו. אנו עושים זאת באמצעות שימוש בעוגיות ופיקסלים. 1. עוגיות ופיקסלים
  מהן עוגיות?
  עוגיות הן קבצי נתונים קטנים אשר מורדים ונשמרים במכשיר שלך בזמן גלישה באתר, המשמשים לעיתים קרובות לתיעוד הפעולות שבוצעו באותו אתר או לניטור פעילות גלישה קשורה.
  למידע נוסף על עוגיות והדרך לשלוט בהן, אנא עיין בקובץ העזרה של הדפדפן שלך או בקר בכתובת http://www.aboutcookies.org.
  ביטול עוגיות
  למרות שאנחנו לא משנים את הנוהגים שלנו בתגובה לסימון "אל תעקוב" בכותרת HTTP מדפדפן, רוב הדפדפנים מאפשרים לך לשלוט בעוגיות, לרבות האם לאשר אותן או לא ולהסיר אותן. אתה יכול להגדיר לרוב הדפדפנים שיודיעו ​​לך אם אתה מקבל עוגייה, או שאתה יכול לבחור לחסום עוגיות בדפדפן שלך.
  אתה יכול לבחור לבטל את הסכמתך לאפשר עוגיות: (א) בכלי ההגדרות של הדפדפן, בדרך כלל על ידי בחירה מבין מספר אפשרויות המוצעות על ידי הדפדפן (חלק מהדפדפנים (כגון ® (Google Chrome מאפשרים חסימת עוגיות מאתר ספציפי, ובהתאמה, אתה יכול לבחור לחסום עוגיות רלוונטיות); או (ב) על ידי דחיית הודעת החלון הקופץ המבקשת את הסכמתך לשימוש של פוינטר בעוגיות כאמור בסשן גלישה חדש שלך במתחם.
  מהם פיקסלים?
  פיקסלים הם קודים המפעילים את השימוש בעוגיות על ידינו או על ידי צדדים שלישיים באתר שלנו. 1. פרטים
  להלן רשימת העוגיות והפיקסלים בהם אנו משתמשים כיום:שם העוגיה / פיקסל ספק מטרה
Google Analytics Google משמש להבחין בין משתמשים וסשנים. העוגייה מתעדכנת בכל פעם שנשלחים נתונים ל-Google Analytics
Google Analytics Google משמש לקבוע את קצב הבקשות.
Google Analytics Google משמש לקביעת סשנים/ביקורים חדשים. העוגייה מתעדכנת בכל פעם שנשלחים נתונים ל-Google Analytics
Google Analytics Google מאחסן את מקור הכניסה או הפרסום שמסבירים כיצד הגיע המשתמש לאתר. העוגייה מתעדכנת בכל פעם שנשלחים נתונים ל-Google Analytics
Google Analytics Google משמש לאחסון נתונים משתנים מותאמים אישית ברמת המבקר. העוגייה מתעדכנת בכל פעם שנשלחים נתונים ל-Google Analytics

אנו משתמשים גם בעוגיות דפדפן סטנדרטיות, המאוחסנות ביישום הדפדפן שלך, במחשב או במכשיר אחר. העוגיות האלה אינן מאחסנות נתונים אישיים ומשמשות רק על מנת לוודא שהמשתמש מחובר. הן נמחקות כשאתה סוגר את הדפדפן.

 1. הסכמה
  אתה מבין שאנו עשויים להתקין עוגיות במחשב שלך, לרבות עוגיות אנליטיות, בהתאם לתנאים של מדיניות העוגיות הזו, למטרות המפורטות בהודעת הפרטיות שלנו.
  אנו רשאים לשנות את מדיניות העוגיות הזו מעת לעת. נא עיין תחת "עדכון אחרון" בראש העמוד הזה כדי לראות מתי מדיניות העוגיות הזו תוקנה לאחרונה.
  כל שינוי במדיניות העוגיות הזו ייכנס לתוקף עם פרסום מדיניות העוגיות המתוקנת באתר. השימוש שלך באתר לאחר שינויים אלה פירושו שאתה מקבל את מדיניות העוגיות המתוקנת.