שוק התרופות מאמץ את פתרונות ה IoT של פוינטר

פורסם ב:
Pointer IoT - Nano

פתרונות ה IoT של פוינטר טלוקיישן, חברת הבת של PawerFleet, אומצו על ידי שוק התרופות והמזון הישראלי

פאוור-פליט בע״מ (PowerFleet, Inc.) (נאסדק: PWFL), מובילה עולמית וספקית של פתרונות אינטרנט אלחוטיים מבוססי מנוי (IoT) ומכשירים לאבטחה, בקרה, מעקב וניהול נכסים ארגוניים בעלי ערך גבוה, הודיעה כי חברת הבת שלה פוינטר טלוקיישן בע"מ , ספקית מובילה של שירותים ופתרונות טכנולוגיים למגוון רחב של יישומים מבוססי מיקום, חוותה תאוצה משמעותית בשנה האחרונה בכך שהניעה חדשנות IoT עולמית בתחום שוק הפצת התרופות והמזון.

פוינטר מינפה את פתרונות ה- IoT הטובים ביותר שלה וחתמה מספר הסכמים חדשים עם חברות שונות בתחומי התרופות, מזון וחקלאות.

 

לוגיסטיפארם (LogistiPharm)

פתרון ה- IoT של פוינטר נבחר על ידי לוגיסטיפארם לצורך מעקב ובקרה על הטמפרטורה והלחות במהלך האחסון וההפצה של תרופות ללקוחותיה.

לוגיסטיפארם מתמחה בהפצה ומשלוח של ציוד רפואי ותרופות ברחבי ישראל תוך עמידה בתנאי הרגולציה המחמירים שהוגדרו על ידי משרד הבריאות הישראלי. עם רשת שירותי אחסון תרופות, הובלה לחנויות ולמחלקות התרופות, לוגיסטיפארם נדרשת להבטיח את בקרת האיכות הגבוהה והבטוחה ביותר עבור כל המוצרים. על פוינטר הוטל להבטיח שירות אמין ומקצועי בהתאם לתקנים הרגולטוריים. הטכנולוגיה של פוינטר מפקחת ושולטת בתנאי הטמפרטורה והלחות לאורך תהליכי האחסון וההפצה על מנת להבטיח את בטיחותה של כלל הסחורה במהלך ההובלה.

 

חפוז הפצה (Hafuz Distribution)

חפוז הפצה מתמחה במתן מגוון שירותי שליחויות והפצה ללקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים כאחד. היא משמשת גם כקבלנית משנה של חברת קנאביס רפואי מובילה בישראל, המעבירה קנאביס רפואי ממרכזים לוגיסטיים לבתי מרקחת מורשים.

פתרון ה- IoT של פוינטר נבחר לצורך ניטור הטמפרטורה של משלוחי קנאביס רפואי כדי להבטיח בקרת איכות ועמידה בתקנות.

המערכת של פוינטר מספקת נתונים בזמן אמת והתראות בנוגע לתנאי האחסון של הסחורה , איתור ומעקב אחר רכבים, כולל פתיחה וסגירה של הכספת בה מאוחסן הקנאביס הרפואי. הטכנולוגיה של פוינטר תומכת  בתקנים המחמירים הנדרשים להובלת קנאביס רפואי.

 

מעבדות בקטוכם (Bactochem)

בקטוכם הינה מעבדה ישראלית מובילה המספקת שירותי בדיקות אנליטיות וביולוגיות מתקדמות עם יישומים במיקרוביולוגיה, כימיה ופיטופתולוגיה. היא משרתת את ענפי המים, הסביבה, החקלאות והתרופות בישראל. פתרון ה- IoT של פוינטר נבחר לניטור ובקרת הטמפרטורה של דגימות מאוחסנות במקררים, מקפיאים, חדרי קירור וחדרים נקיים.

 

ורטיקל פילד (Vertical Field)

ורטיקל פילד היא חברת אג-טק מובילה המפתחת פתרונות חדשניים לגידול תוצרת חקלאית. באמצעות טכנולוגיה חדישה. החברה מגדלת  תוצרת חקלאית ומייצרת חקלאות נקייה בתנאים אופטימליים עם תחזוקה מינימלית. פוינטר נבחרה על ידי ורטיקל פילד  כדי לספק חיישני IoT לניטור ולניהול הטמפרטורה והלחות של התוצרת הגדלה במיכלים .

הקפדה על אקלים תקין במכלים אלה שומרת על ייצור תוצרת איכותית, ומכינה אותו למכירה ברשתות המזון בארה"ב ובעולם.

 

סלוטראק ננו (CelloTrack Nano) של פוינטר, מכשיר תקשורת סלולרי חכם המספק מידע בזמן אמת. המערכת מדווחת על נתוני מיקום מדויקים וכוללת רכזת אלחוטית חכמה וחיישנים הפועלים בטכנולוגיית Bluetooth Low Energy.

החיישנים הרגישים מתאימים לניטור סחורות בעלות ערך גבוה, בתהליך שרשרת האספקה, על ידי איתור שינויים במגוון רחב של פרמטרים, כולל טמפרטורה, לחות, אור ומגנטיות. כל הפתרונות נותרים תואמים לדרישות והתקנות הרגולטוריות בתחום התרופות הישראלי (GAMP5, ה- FDA 21 CFR Part11, נספח 11 של האיחוד האירופי, ונוהל משרד הבריאות הישראלי 126).

פוינטר משלבת פתרונות IoT בישראל בקווי הייצור של לקוחות מובילים בענף הפארמה, המזון, בבקרת אספקת תרופות על ידי יצרנים מובילים ורשתות פארמה, בבקרת מקררי קירור וכפתרון בתחום בקרת הציוד בענף החקלאות. הפתרונות משולבים בתוכנות מתקדמות, לוחות מחוונים ויישומי משתמש.

 

Cellotrack Nano Nano Multisense

 

אודות פאוור-פליט (PowerFleet)

PowerFleet® Inc. (נאסדק: PWFL; הבורסה לניירות ערך בתל אביב: PWFL) היא מובילה עולמית וספקית של פתרונות IoT ו- M2M אלחוטיים מבוססי מנויים לאבטחה, בקרה, מעקב וניהול נכסים ארגוניים בעלי ערך גבוה כמו משאיות תעשייתיות, נגררים לטרקטורים, מכולות, מטען, וכלי רכב וציי משאיות. מטה החברה נמצא בוודקליף לייק, ניו ג'רזי, עם משרדים ברחבי העולם. הטכנולוגיות מוגנות הפטנט של פאוור-פליט נותנות מענה לצרכים של ארגונים לפקח ולנתח את הנכסים שלהם כדי להגביר את היעילות והפרודוקטיביות, להפחית עלויות ולשפר את הרווחיות. ההיצע שלנו נמכר תחת המותגים הגלובליים PowerFleet, Pointer ו- Cellocator. למידע נוסף אנא בקרו באתר www.powerfleet.com, שתוכנו אינו מהווה חלק מהודעה לעיתונות זו.

 

הערת אזהרה לגבי הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה ״הצהרות צופות פני עתיד״ (כמשמעותן בסעיף 27 א לחוק ניירות ערך משנת 1933, כפי שתוקן (״חוק ניירות ערך״), וסעיף 21ה לחוק חילופי ניירות ערך משנת 1934, כפי שתוקן (״חוק החליפין״), שעשויים לכלול מידע הנוגע לאמונות שלנו, לתוכניות, למטרות, לציפיות, לאסטרטגיות, להנחות, לאומדנים, לכוונות, לאירועים עתידיים, להכנסות או ביצועים עתידיים, הוצאות הון ומידע אחר שאינו מידע היסטורי. הצהרות צופות פני עתיד כוללות סיכונים ידועים ובלתי ידועים, אי וודאות וגורמים אחרים, שעשויים להיות מחוץ לשליטתנו, ואשר עשויים לגרום לתוצאות, ביצועים או הישגים בפועל שלנו להיות שונים באופן מהותי מהתוצאות העתידיות, הביצועים או ההישגים הבאים לידי ביטוי או המשתמעים מתוך הצהרות צופות פני עתיד מסוג זה. סיכונים ואי וודאויות אלה מפורטים מעת לעת בהגשתנו לרשות ניירות ערך, כולל הדו״ח השנתי שלנו על טופס 10-K לשנה שהסתיימה ב -31 בדצמבר 2019. כל ההצהרות הצופות פני עתיד המיוחסות לנו או לאנשים הפועלים מטעמנו חלות רק מיום הגשתן והן כשירות במפורש בשלמותן על ידי הצהרות האזהרה הכלולות בהודעה לעיתונות זו. למעט אם נדרש על פי החוק, איננו מתחייבים בכל התחייבות לעדכן או לשנות כל הצהרה צופה פני עתיד כדי לשקף אירועים או נסיבות המתרחשות לאחר המועד בו הושמעו או לשקף את התרחשותם של אירועים בלתי צפויים, או אחרת.

 

 

Pointer IoT מערכת לניטור ובקרה

 

 

 

 

איש קשר של חברת פאוור-פליט

נד מברומנטיס, CFO

NMavrommatis@powerfleet.com

(201) 996-9000

 

 

איש קשר בתחום המדיה של פאוור-פליט

N6A הפועלת מטעם פאוור-פליט

powerfleet@n6a.com

 

 

איש קשר בתחום המשקיעים של פאוור-פליט

מאט גלובר

גייטוויי  קשרי משקיעים

PWFL@gatewayIR.com

(949) 574-3860

 

בואו נתקדם יחד