סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 7.5.2017

שבוע רווי בפעילות עבר במוקד המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות ואפילו לסכל נסיון פריצה לעסק.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

 

יום שבת, שעה  09:23 בבוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של ניתוק

יחידת האיתור הפעילה ברכב מסחרי מיקום הרכב שנקלט היה באזור התעשייה שילת ליד מודיעין.

עם קבלת החיווי הפעיל מוקד מבצעי פוינטר נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למקום. במקביל, יצר המוקד המבצעי קשר עם הלקוח שהודיע כי הוא נמצא בחו"ל וכי רכב העבודה המדובר חונה בסמוך לעסק .

בתוף מספר דקות צוותי אכיפה פוינטר וניידות המשטרה הגיעו למקום הרכב. הגנבים זיהו כי נחשפו והצליחו להימלט מהמקום. הצוותים שהגיעו לרכב דיווחו על נזק לרכב ועל סימנים לנסיון פריצה לעסק. נסיון גניבת הרכב והפריצה לעסק סוכלו. המשך טיפול הועבר למשטרה.

 

 


 

יום שני, שעה 01:14 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של ניתוק קודנית ברכב מנהלים.  מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בקריית טבעון.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור וצוותי אכיפה פוינטר שוגרו לכיוון מיקום הרכב.

במוקד המבצעי פוינטר צפו בתנועת הרכב שנראה בנסיעה איטית לכיוון צומת העמקים.

המוקד המבצעי יצר קשר עם הלקוח, עידכן אותו כי התקבל חיווי לפעולה בלתי חוקית ברכב וביקשו כי יבדוק אם המפתחות בידיו. כך גילה הלקוח כי ביתו נפרץ וצרור המפתחות חסר.

בתוך מספר דקות הגיעו צוותי האכיפה של פוינטר יחד עם ניידות משטרה למיקום הרכב, ביצעו חסימה והצליחו ללכוד את הרכב ואת החשודים בגניבה.

המשך טיפול הועבר למשטרה.