דיווח מהשטח 7.3.2018

פורסם ב:
סיכול גניבת רכב

שבוע רווי בפעילות עבר במוקד המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

יום שלישי, שעה 01:26 לפנות בוקר,

במוקד המבצעי של פוינטר התקבל חיווי של הפעלת גלאים ברכב מסוג Mazda 6. מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה באזור תל אביב.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור ולצוותי אכיפה פוינטר ששוגרו למקום האירוע.

בשיחה עם לקוח נמסר כי הרכב חונה בחניית רחוב סמוך לביתו בתל אביב. הכתובת שמסר היתה זהה לכתובת בו נראה הרכב על המסך במוקד ולכן עולה כי הגנבים עדיין עובדים על הרכב. צוות אכיפה של פוינטר שהיה בפעילות סמוך למקום קיבל את הדיווח ושוגר היישר למקום האירוע. בתוך מספר דקות צוות אכיפה פוינטר וניידת משטרה הגיעו לרכב. הרכב נמצא במקום כשהוא פרוץ. הגנבים נמלטו מהמקום.

נסיון הגניבה סוכל. המשך טיפול הועבר למשטרה.


 

 

יום רביעי, שעה  03:10 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של ניתוק סירנה (אזעקה) ברכב מסוג Toyota Hilux.

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בגבעת עדה.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ומחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למקום. במקביל, מוקד מבצעי פוינטר יצר קשר עם הלקוח לעדכן בפרטי המקרה. הלקוח יצא מביתו לכיוון הרכב ודיווח כי רואה אלמונים שעמדו בסמוך לרכב ונמלטו ברגע שראו אותו. בינתיים צוות אכיפה פוינטר הגיע למקום.

ברכב נמצא נזק בתא נהג. נסיון הגניבה סוכל. המשך טיפול הועבר למשטרה.

בואו נתקדם יחד