סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 5.2.2017

שבוע עמוס ורווי קריאות עבר במוקד המבצעי של פוינטר. באופן יוצא דופן, בלטה עליה חריגה בנסיונות גניבה של כלי עבודה. צוות האוכפים המיומן של פוינטר פעל מסביב לשעון במטרה לסכל כל נסיון גניבה. במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

 

1יום שבת, שעה 11:26 בבוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי על ניתוק יחידת איתור במחפרון מסוג JCB 3CX.

מיקום הכלי שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בפתח תקווה.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה.הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לאזור.

המוקד המבצעי יצר קשר עם הלקוח אשר דיווח כי הכלי נראה לאחרונה יום קודם לכן כשהוא חונה באתר בניה סגור בפתח תקווה. אך על המסכים במוקד נראה בבירור הרכב כשהוא בנסיעה ברחוב העצמאות בפתח תקווה.

מוקד מבצעי העביר דיווחים שוטפים על התקדמות הכלי לכוחות הביטחון ולצוותי אכיפה פוינטר ולאחר מספר דקות הכלי נעצר ונתפס. המשך טיפול עבר למשטר פתח תקווה.

 


 

2יום שלישי שעה 08:52 בבוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר דיווח על רתכת שנגנבה מאזור תעשיה הר טוב סמוך לבית שמש.

מיקום הרתכת נקלט בשטחי הרש"פ בעיר חלחול. עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור ולכוחות הביטחון.

במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לאזור.

בשיחה עם הלקוח נמסר כי הרתכת עמדה במתחם סגור באזור התעשיה הר בבית שמש והמקום פרוץ.

מוקד מבצעי פוינטר העביר עדכון על מיקום הרתכת לכוחות הביטחון ולאחר קבלת אישור צוותי אכיפה פוינטר וכוחות מג"ב וצבא נכסו לאזור בעזרת המשדר הצליחו לאתר במדוייק את מיקום הרתכת המוסתרת לתפוס ולחלץ אותה. המשך טיפול הועבר למשטרת בית שמש.