דיווח מהשטח 4.2.2019

פורסם ב:
Yamaha Tmax 040219

שבוע רווי בפעילות עבר במערך המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

יום חמישי, שעה 02:03 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר דיווח על רכב דו גלגלי מסוג  Yamaha Tmax אשר נגנב מאזור צורן. לכלי נשלח תשאול יזום לקבלת מיקום שנקלט במסכי פוינטר בכביש 55 בין צומת כפר

סבא מזרח לצומת נווה ימין.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. דיווח הועבר למשטרה, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למיקום הכלי.

במקביל, מוקד מבצעי פוינטר פנה לתשאל את הלקוח. הלקוח מסר כי האופנוע חנה בחניית רחוב פתוחה סמוך לביתו בצורן. בסביבות שעה 02:00 קיבל הלקוח הודעת SMS ממערכת המיגון Pointer Moto אשר מותקנת בכלי. ההודעה התריעה על מצב הטיה חריג של הכלי. הלקוח יצא מביתו לבדוק את מצב הקטנוע וגילה כי הכלי נגנב.

מוקד מבצעי פוינטר החל להעביר דיווחים שוטפים על כיוון נסיעת האופנוע למשטרה ולכוחות האכיפה.

בתוך זמן קצר האופנוע אותר ונתפס ע"י משטרה, אוכף פוינטר וקב"ט פוינטר בישוב אלעד.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

Yamaha Tmax 040219 Yamaha Tmax 0402191

 


 

יום שלישי, שעה 21:48 בלילה,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של ניתוק יחידות האיתור ברכב מסוג Mitsubishi Triton . מיקום הרכב שנקלט במסכי פוינטר היה בנתניה.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. דיווח הועבר למשטרה, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למיקום הגניבה וכן למחסומי קו התפר.

במקביל התקבל אישור לקוח כי הרכב נגנב משכונת אגמים בנתניה.

מוקד מבצעי פוינטר העביר דיווחים שוטפים, צוותי אכיפה פוינטר נפרשו בצירים ראשיים ובתוך זמן קצר הרכב זוהה עי צוותי אכיפה פוינטר. הרכב המשיך בנסיעה בכביש 562 לצפון ומשם פנה לכביש 57 מערב ונכנס לכפר יונה לרחוב נעמי שמר.

בכפר יונה הרכב נעצר נתפס ובן מעוטים נעצר ע"י כוחות המשטרה

המשך טיפול הועבר למשטרה.

 

Mitsubishi Triton 040219

בואו נתקדם יחד