סיכול גניבת אופנוע

דיווח מהשטח 31.10.2017

מערכת המיגון של האופנוע שלחה התראה על מצב גרירה. המוקד המבצעי של פוינטר הגיב בזמן, זיהה את מיקום האופנוע , כיוון אליו את צוות האכיפה וכך הגניבה סוכלה והאופנוע הושב לבעליו ללא פגע.

תאריך 31.10.2017, שעה 04:33.  התקבל במוקד המבצעי חיווי של הפעלת גלאי גרירה באופנוע מסוג KTM DUKE 390. מיקום האופנוע שנקלט היה בישוב גאולים.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה נמסרה למשטרה, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי האכיפה של פוינטר הוזנקו לכיוון נסיעת האופנוע.

במוקד פנו לתשאל את הלקוח. התברר כי הוא החנה את האופנוע בסביבות שעה 23:00 בלילה סמוך לביתו במושב גאולים. בשעה 4:33 לפנות בוקר, זיהתה מערכת המיגון POINTER MOTO מצב של גרירה. המערכת שלחה אוטומטית חיווי למוקד המבצעי והודעת SMS ללקוח עם התראה על מצב גרירה. אבל בשעת לילה זו הלקוח היה שקוע בשינה ולא שם לב להודעה שהתקבלה.

בינתיים, במסכי המוקד המבצעי, נראה האופנוע בתנועה  על כביש 5613. משם פנה האופנוע לכביש 57 והמשיך מערבה לכיוון הישוב חניאל. האופנוע התקדם ממש עד הכניסה לישוב, שם פנה בדרך צדדית לתוך הפרדס ונעצר.

המוקד המבצעי של פוינטר העביר דיווחים שוטפים על תנועת האופנוע והנחה את כוחות הביטחון וצוותי האכיפה של פוינטר ישרות למיקומו. בתוך כמה דקות הגיעו הצוותים למיקום ושם בתוך הפרדס נמצא האופנוע כשהוא על נגרר.  האופנוע נמצא תקין ושלם. המשך טיפול הועבר למשטרה.

 

POINTER MOTO

הופך את האופנוע שלך להרבה יותר מוגן

POINTER MOTO  הינה מערכת ייעודית למיגון ואיתור כלי רכב דו גלגליים מבית פוינטר. המערכת מספקת הגנה והתראה מפני נסיון גניבה או גרירה של כלי הרכב ואף פועלת לאיתורו והשבתו בשיתוף המוקד המבצעי וצוותי האכיפה של POINTER .

המערכת בעלת צריכת זרם נמוכה המותאמת לדו גלגלי ומשלבת אפליקציה לטלפון הנייד לקבלת התראות עבור מגוון מצבים כגון:

לפרטים נוספים חייג עכשיו:  073-22-777-64