סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 27.2.2017

במוקד המבצעי של פוינטר התקבלו השבוע מגוון רחב של קריאות.  צוות האוכפים המיומן של פוינטר פעל מסביב לשעון במטרה לסכל כל נסיון גניבה ולהשיב את הרכבים לבעליהם.

במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

 

Untitled1יום שבת, שעה 12:42 בצהריים,

התקבל דיווח על גניבת רכב פרטי מאזור בת ים. לרכב נשלח תשאול יזום. מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בשטחי הרש"פ בעיר קלקיליה. עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור ולכוחות הצבא.

בינתיים, ערך מוקד פוינטר תשאול ללקוחה ממנו עלה כי ביום הקודם עברה דירה וכעת אינה מוצאת את מפתחות הרכב. כנראה שהמובילים ביקשו לעצמם תשלום נוסף.

כעבור שעתיים התקבל אישר מגורמי הצבא להיכנס לקלקיליה. צוות אכיפה פוינטר בשת"פ כח צבא נכנס לאזור מיקום הרכב. הרכב אותר, נתפס ונגרר לשטח ישראל שם הועבר לטיפול משטרה.

 

 

 


 

Untitled3יום שלישי, שעה 19:58 בערב,

במוקד מבצעי פוינטר מתקבל חיווי של החלפת מחשב ברכב משפחתי. מיקום הרכב שהתקבל במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בירושלים.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

במקביל שוגרו צוותי אכיפה פוינטר לעבר הרכב. על המסך במוקד ניתן היה לראות שהרכב החל בנסיעה לעבר כביש 436 , מייד הועבר עידכון לצוותי האכיפה של פוינטר ולכוחות המשטרה. הרכב חלף את

גבעת זאב ובצומת עופר הרכב פנה לכיוון מזרח. משטרת ירושלים הקימה מחסומים בהתאם לדיווחי פוינטר על כיוון נסיעת הרכב ובתוך זמן קצר, נעתר הרכב סמוך לצומת עטרות הרכב

המשך טיפול הועבר למשטרה.