דיווח מהשטח 22.11.2018

פורסם ב:
Mazda cx5

שבוע רווי בפעילות עבר במערך המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

יום חמישי, שעה 01:59 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי על עקיפת ניתוק – ניסיון הנעה ללא הקשת קוד – ברכב מסוג Citroen Berlingo .  מיקום הרכב שהתקבל במסכי פוינטר היה באשקלון.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה שכלל העברת דיווח למשטרה,

לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר הרכב שהחל בנסיעה. בינתיים, מוקד מבצעי פוינטר עשה נסיונות חוזרים ליצור קשר עם בעל הרכב. לבסוף אותר בעל הרכב ודיווח כי הרכב חנה מחוץ לביתו בחניה פתוחה.

באותו זמן, כוחות האכיפה בשטח הוכוונו לעבר הרכב וכעבור דקות הרכב נעצר ונתפס ברחוב חיים משה שפירא. הגנבים נמלטו מהמקום. הרכב הועבר למשטרה.

מאוחר יותר הסתבר כי המשטרה החזירה את הרכב למקום וביצעה מארב על הרכב.  בשעה 4:45 התקבל דיווח כי חוליית הגנבים חזרה אל הרכב ונתפסה ע"י המשטרה.

 

Citroen-Berlingo-221118


 

יום שני, שעה 17:58 אחר הצהריים,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של הפעלת גלאי מרכב מסוג Mazda CX-5.

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בחניון סופר רמי לוי ברעננה.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר הרכב.

דיווח הועבר למשטרת מחוז מרכז וגם ניידות משטרה שוגרו לעבר מיקום הרכב שבינתיים החל בנסיעה לכיוון מחלף רעננה צפון משם לתוך כפר סבא.

במקביל, במוקד המבצעי של פוינטר ניסו ליצור קשר עם הלקוח ללא הצלחה.

באותו זמן, המרדף אחר הרכב נמשך לתוך כפר סבא. הרכב הגנוב נכנס לרחוב משה סנה ופנה לרחוב טשרניחובסקי. משם פנה לרחוב ויצמן ובהמשך לרחוב כצנלסון. המרדף המשיך לרחוב הכרמל ורחוב ז'בוטינסקי. לבסוף הרכב פגע במעקה בטיחות ברחוב יהודה הלוי ונעצר. החשוד שנהג ברכב נתפס ע"י כוחות המשטרה ונעצר.

בסופו של דבר אותר הלקוח. הסתבר כי במהלך כל המרדף, הלקוח היה עסוק בקניות ברמי לוי ולא שמע את הטלפון. כשיצא עם העגלה ולא מצא את הרכב הוציא את הטלפון והתעדכן  בכל הפרטים.

הרכב אותר ונתפס המשך טיפול הועבר למשטרה.

Mazda cx5

בואו נתקדם יחד