דיווח מהשטח 21.5.2018

פורסם ב:
סיכול גניבת רכב

שבוע רווי בפעילות עבר במערך המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

יום שישי, שעה 22:13 בלילה,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של הפעלת גלאים מרכב מסוג Mazda 6.

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בב"ש.

עם קבלת החיווי מהרכב מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום הרכב. במקביל, במוקד המבצעי נעשו מספר נסיונות ליצור קשר עם בעל הרכב אך ללא הצלחה.

בינתיים, על המסך במוקד, נראה הרכב כשהוא נגרר לכיוון היציאה מהעיר לעבר שטח בסמוך לכביש 60 ונכנס לתוך הפזורה הבדואית באזור תל שבע.

כוחות האכיפה והמשטרה הוכוונו למיקום הרכב ובתוך זמן קצר הרכב אותר ונתפס.

הלקוח אותר בהמשך ועודכן בפרטים. המשך טיפול הועבר למשטרה.


 

יום רביעי, שעה 02:27 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של הפעלת גלאים מרכב מסוג Nissan X-Trail.

מיקום הרכב שהתקבל במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בכפר קאסם.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר שהיה עדיין בתנועה. במקביל, מוקד מבצעי פוינטר יצר קשר עם בעל הרכב. מהשיחה עלה כי הרכב חנה סמוך לבית הלקוח. בית הלקוח לא נפרץ ומפתחות הרכב נמצאים במקומם. בינתיים, נראה הרכב נכנס לכפר קאסם ונעצר בשכונה בבניה בצד הדרומי של הכפר. מוקד מבצעי פוינטר הכווין את כוחות האכיפה והמשטרה לעבר הרכב ולאחר מספר דקות הרכב אותר ונתפס ע"י צוותי אכיפה פוינטר. הגנבים נמלטו מהמקום.

גניבת הרכב סוכלה. המשך טיפול הועבר למשטרה.

בואו נתקדם יחד