דיווח מהשטח 20.8.2018

פורסם ב:
Mitsubishi Triton 200918_2

שנה חדשה מתחילה, אווירת חג, ושמחה ברחובות. ובעוד כולם עסוקים באירוח או בתכנון חופשות, גנבי הרכב דווקא מגבירים את הפעילות ומנסים  לנצל הזדמנויות בכל דרך.

כמו תמיד, צוותי האכיפה של פוינטר פעלו סביב השעון הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם. 

במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

 

יום ראשון, שעה 03:40 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של בינה מלאכותית על הנעה בשעה לא שגרתית של רכב מסוג Mitsubishi Triton.  מיקום הרכב שנקלט במסכי פוינטר היה באזור חדרה.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום הרכב שנראה במצב עומד.

במקביל, מוקד מבצעי פוינטר יצר קשר עם הלקוח. הלקוח המופתע סיפר שהחנה את הרכב בסביבות 20:00 בערב בחניית רחוב סמוך לביתו בערך בכתובת הזו.

הלקוח יצא מביתו לבדוק אם הרכב עדיין במקומו ועדכן כי ראה את הגנבים ברכבו וכשאלו הבחינו בו נמלטו מהמקום.

בינתיים צוות האכיפה של פוינטר הגיע למקום האירוע. הצוות דיווח על נזג שנגרם לתא הנהג. אך הגנבים לא הצליחו במשימתם.

גניבת הרכב סוכלה ע"י מערכת פוינטר.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

 

Mitsubishi Triton 200918

Mitsubishi Triton 200918_2


 

 

יום שבת, שעה 02:33 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי מרכב מסוג Hyundai I10 .

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בבאזור מצוקי דרגות.

עם קבלת החיווי מהרכב מוקד מצבעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום הרכב שנראה בתנועה.

בינתיים, במוקד המבצעיף התברר כי הרכב שייך לחברת השכרה והושכר למהלך סוף השבוע. קב"ט חברת ההשכרה עודכן, פרטי השוכר אותרו והמוקד פנה לנסות ולהעיר את נהג הרכב. כעבור כמה נסיונות, הצליחו נציגי המוקד לשוחח עם נהג הרכב. מהשיחה עלה כי הוא נמצא בחופשה משפחתית באזור מצוקי דרגות והרכב חנה סמוך לכפר הנופש בו התארח.

בינתיים על צג המחשב במוקד, נראה הרכב כשהוא נע בגרירה (ללא הנעה) על כביש 3698 . מוקד מבצעי פוינטר הכווין את הכוחות בשטח. צוות אכיפה פוינטר איתר את הרכב ובתוך זמן קצר, יחד עם כוחות המשטרה, עצרו את הרכב הגורר.

נסיון גניבת הרכב סוכל. המשך טיפול הועבר למשטרה.

 

Hyundai i10 200918

Hyundai i10 200918

Hyundai i10 200918

בואו נתקדם יחד