סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 20.11.2016

שבוע מגוון עבר במוקד המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

%d7%a1-%d7%a1%d7%95%d7%a4%d7%a8%d7%91יום שבת, שעה 08:30 בבוקר,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל חיווי על ניתוק מתח מרכב משפחתי. מיקום הרכב שהתקבל במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בתל אביב. עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר הרכב.

בשיחה עם הלקוח מסר כי הרכב חנה בחניון תת קרקעי בתל אביב. במקביל הרכב החל בנסיעה מהירה לכיוון צפון ופנה מזרחה לכביש 5. צוותי פוינטר וכוחות משטרה ביצעו חסימות על הצירים הראשיים.

אוכף פוינטר זיהה את הרכב בנסיעה מהירה על כביש 5 לכיוון מזרח ודיווח לצוותי פוינטר ולמשטרה היכן לבצע את החסם. הרכב נחסם על כביש 5 לפני מחלף קסם והחשוד בגניבה נעצר על ידי צוות פוינטר והמשטרה. המשך טיפול הועבר למשטרה.

 


 

%d7%91%d7%95%d7%91%d7%a7%d7%98%d7%90%d7%98יום שלישי, שעה 04:04 לפנות בוקר,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל חיווי של ניתוק יחידת האיתור הכפולה בכלי מסוג Bobcat . מיקום הכלי שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בטירה שבמשולש. עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למקום.

בשיחה עם הלקוח נמסר כי הכלי חונה בסמוך לתחנת דלק נקודה אדומה שבטירה.

לאחר כמספר דקות צוות אכיפה פוינטר ביחד עם כוחות המשטרה הגיעו למקום ואיתרו את הכלי כאשר עליו סימני ניסיון גניבה עם נזק בתא נהג. הלקוח עודכן והגיע למקום.

המשך טיפול הועבר למשטרה.