סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 2.4.2017

במוקד המבצעי של פוינטר עבר שבוע מגוון ומעניין שהתאפיין במספר רב של שיתופי פעולה מוצלחים של צוותי פוינטר עם כוחות הביטחון. כמו תמיד, צוות האוכפים המיומן של פוינטר פעל מסביב לשעון במטרה לסכל כל נסיון גניבה ולהשיב את הרכבים לבעליהם.

במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

 

יום חמישי, שעה  1:32 לפנות בוקר,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל חיווי על ניתוק

יחידת האיתור של קראוון מסוג Adria AVIVA 563.

מיקום הקרוואן שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בכביש 722 סמוך לכפר תקוה. בקראוון הותקנה מערכת Pointer Trailer.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למקום.

במקביל, משיחה של המוקד עם הלקוח, נמסר כי הקרוואן חנה בחניון פתוח בבת ים. במוקד המבצעי הופיע מיקום הקראוון סמוך לישוב כפר תקווה. צוותי פוינטר וכוחות המשטרה הוכוונו למקום ובתוך מספר דקות הקרוואן נתפס כשהוא מחובר לרכב גורר מסוג שברולט סוואנה לבנה.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

 


 

יום שישי, שעה 23:17 בלילה,

במוקד מבצעי פוינטר מתקבל דיווח על רכב מסוג Volkswagen Jetta שנגנב מאזור באר שבע.

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בשטחי הרש"פ בחברון.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לכוחות הביטחון ולצוותים בשטח שחיכו לאישור כניסה לשטחי הרשל"פ. במקביל נערך במוקד בחינה ושחזור של האירוע. בשיחה עם הלקוח נמסר כי הרכב הושאר בחניה בשעה 05:20 בבוקר והוא נסע לעבודתו בתל אביב.

בשחזור מערכת פוינטר עולה כי אכן בשעה 5:25 הרכב נעצר בחניון. 09:41 הרכב הונע והחל בנסיעה בעיר. 16:00 הרכב החל בנסיעה לחברון שם נעצר בשעה 17:00 .

כוחות הביטחון לא אישרו כניסה לאזור מיקום הרכב וצוותי פוינטר נאלצו לחכות להזדמנות אחרת. כמה ימים לאחר מכן, נצפתה שוב תנועה של הרכב שהחל בנסיעה צפונה על כביש  60 והגיע לאזור הסמוך לגוש עציון. שם הרכב נכנס לחניון בית ספר ונעצר. כוחות האכיפה של פוינטר הוקפצו למקום, איתרו ותפסו את הרכב. המשך טיפול הועבר למשטרה גוש עציון.