סיכול גניבת כלי צמ"ה

דיווח מהשטח 18.12.2017 – Pointer Truck

מערכת המיגון והאיתור של המשאית, שלחה הודעת SMS אודות נסיעה לא מורשית של המשאית. הלקוח המופתע חייג מייד למוקד המבצעי של פוינטר. מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה והמשאית, בשווי של כ 1.5 מליון ₪ , ניצלה מגניבה והושבה לבעליה. 

תאריך 3.12.2017, שעה 21:40 בלילה.

במוקד המבצעי פוינטר מתקבלת שיחה מלקוח שמעדכן כי קיבל הודעת SMS על כך שהמשאית שלו, מסוג Volvo Trucks FHX, נוסעת ללא היתר ומחוץ לשעות העבודה. למשאית נשלח תשאול יזום לקבלת מיקום שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר בנסיעה על כביש 38 .

מוקד מבצעי פוינטר הפעיל מייד אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום המשאית.

מתשאול בעל המשאית עלה כי המשאית חנתה סמוך למפעל נשר ברמלה. למשאית היה נהג שכיר מורשה שהחזיק במפתח למשאית ותפעל אותה בשוטף. בעל המשאית ניסה ליצור קשר עם הנהג כמה פעמים ללא הצלחה.

על מסכי המוקד המבצעי, המשיכה המשאית בנסיעה לכיוון מחסום תרקומיא.

צוותי האכיפה של פוינטר החלו לצמצם את המרחק לכיוון המשאית.

במקביל, בהתאם לדיווחי ההכוונה של המוקד, הוקמו מחסומים משטרתיים בדרך. בתוך זמן קצר סגרו הצוותים על המשאית. סמוך לאחד המחסומים עצרה המשאית וממנה נמלטו מספר חשודים.

במשאית נתפס מפתח מותאם משוכפל.

המשאית הוחזרה לבעליה החוקיים כשהיא שלמה וללא פגע.

המשך טיפול הועבר למשטרה.


 

POINTER TRUCK

מערכת איתור ומיגון ייעודית למשאיות ואוטובוסים

POINTER TRUCK  פותחה על מנת לספק את הפתרון המתקדם והמקיף ביותר למיגון ואיתור של משאיות ואוטובוסים. המערכת כוללת משדר חכם המאפשר קבלת ואיסוף מגוון נתונים ממחשב הרכב והעברת נתונים והתראות לגורם מוגדר ישירות למייל או לטלפון הנייד. המערכת מספקת הגנה והתראה מפני נסיון גניבה או גרירה של המשאית ואף פועלת לאיתורו והשבתו בשיתוף המוקד המבצעי וצוותי האכיפה של POINTER .

 

לפרטים נוספים חייג עכשיו:  073-22-777-64