סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 18.12.2016

מזג האוויר החורפי שפקד אותנו השבוע לא הרתיע את גנבי הרכב ודיווחים מגוונים הגיעו למוקד פוינטר. צוותי האכיפה נשלחו לחלץ ולהשיב מגוון רכבים מכל הארץ. במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

%d7%a8%d7%9b%d7%91יום ראשון, שעה 19:06 בערב,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל חיווי של החלפת מחשב הרכב. מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בפארק תעשיות עמק חפר. עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר הרכב שהחל בנסיעה דרומה על כביש 4. במקביל נוצר קשר  עם הלקוח והוא אישר כי הרכב נגנב. מוקד מבצעי פוינטר החל להעביר דיווחים שוטפים של כיוון נסיעת הרכב למשטרה ולצוותי אכיפה פוינטר.

בצומת משמר השרון הרכב פנה לכיוון מערב ונעצר במגרש חניה הסמוך לבריכה. לאחר מספר דקות צוות אכיפה פוינטר שהגיע למקום איתר ותפס את הרכב עם נזק רב בתא הנהג.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

 


 

%d7%a9%d7%95%d7%93 יום חמישי, שעה 18:49 בערב,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל דיווח כי רכב  נשדד כאשר נשאר מונע במושב אחיעזר. לרכב נשלח תשאול יזום לקבלת מיקום אשר נקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר בכפר חב"ד.

עם קבלת הדיווח מוקד מצבעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לאזור הרכב.

בשיחה עם הלקוח, מסר כי ירד מהרכב שנשאר מונע ואלמוני קפץ לרכב וברח. לאחר מספר דקות הרכב אותר ונתפס ע"י צוות אכיפה פוינטר באמצעות הכוונת המוקד בסמוך לחניון תחנת הרכבת בכפר חב"ד. המשך טיפול הועבר למשטרה.