דיווח מהשטח 14.1.2019

פורסם ב:
Kia Sorento 140119

שבוע רווי בפעילות עבר במערך המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

יום ראשון, שעה 06:58 בבוקר,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל דיווח על רכב מסוג Kia Sorento שנגנב באזור רעננה.

מיקום הרכב שהתקבל במסכי פוינטר היה באזור רעננה. הרכב נראה בנסיעה.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. דיווח הועבר למשטרה, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר כיוון נסיעת הרכב שנסע מזרחה בכפ"ס.

בינתיים, מוקד מבצעי פוינטר החל לבחון מדוע לא התקבל חיווי. בבירור מול הלקוח נמסר כי הרכב חנה ברחוב העצמאות ונראה לאחרונה אמש בשעה 19:30 .

משחזור מערכת פוינטר עולה כי בשעה 05:29 קוד סודי הוקש באופן תקין והרכב החל בנסיעה ונעצר ברחוב ההגנה.

בשעה 06:54 הרכב שוב הונע באופן חוקי והחל בנסיעה לכיוון מזרח. מוקד מבצעי פוינטר ביקש מהלקוח לנסות לשחזר למי נתן את הקוד הסודי. הסתבר כי כמה ימים קודם נכנס הרכב למוסך, שם מסר את המפתחות ואת הקוד הסודי.

בינתיים בשטח, מוקד מבצעי פוינטר הכווין את כוחות האכיפה של פוינטר ומשטרה לעבר מיקום הרכב. ברגע שהרגיש גנב הרכב שעלו על עקבותיו, עצר בפתאומיות בכביש 444 בתחנת דלק וברח מתוך הרכב.

הרכב נתפס. במתג ההנעה ברכב נמצא מפתח מותאם.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

Kia Sorento 140119 Kia Sorento 1401191

 


 

יום חמישי, שעה 03:24 לפנות בוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי מרכב מסוג Mazda CX5.

מיקום הרכב שהתקבל במסכי פוינטר היה באזור פתח תקווה

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. דיווח הועבר למשטרה, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למיקום הרכב.

במקביל, מוקד מבצעי פוינטר יצר קשר עם הלקוח. הלקוח שהתעורר משינה עמוקה, מיהר לצאת מביתו למקום בו החנה את הרכב. הלקוח אישר כי בערב הקודם החנה את הרכב סמוך לבתו בבני ברק וכעת הרכב לא נמצא במקומו.

בינתיים, הגיעו כוחות המשטרה וצוותי אכיפה פוינטר למיקום הרכב ברחוב השחם בפתח

תקווה שם אותר הרכב.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

 

Mazda CX5140119 Mazda CX51401192

בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות