דיווח מהשטח 13.12.2018

פורסם ב:
Hyundai i25

שבוע רווי בפעילות עבר במערך המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

 

יום שישי, שעה 15:03 בצהריים,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של ניתוק יחידות האיתור ברכב מסוג Mazda CX-5 .

מיקום הרכב שנקלט במסכי פוינטר היה בגבעת שמואל.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר המיקום האחרון של הרכב על כביש 471 סמוך לגבעת שמואל והחלו בסריקות.

במקביל, מוקד מבצעי פוינטר יצר קשר עם בעל הרכב לעדכון בפרטי המצב. בעל הרכב אישר כי ראה את הרכב לאחרונה כמה שעות קודם וכי לאחר בדיקה, אינו נמצא במקום בו החנה אותו.

בינתיים בשטח, לאחר זמן קצר זוהה הרכב ע"י צוות אכיפה פוינטר בנסיעה על כביש 5 לכיוון מזרח. הצוות שזיהה את הרכב החל במעכב כשהוא שומר על מרחק עד הגעת כוחות נוספים. במהלך המעכב, פנה הרכב  לכיוון כפר קאסם והחל מרדף. המרדף המשיך לתוך כפר קאסם ובמהלכו הגנבים פרקו ונטשו את הרכב.

הרכב אותר ונתפס. המשך טיפול הועבר למשטרה.

 


 

יום רביעי, שעה 10:42 בבוקר,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי מרכב מסוג Hyundai i25.

מיקום הרכב שהתקבל במסכי פוינטר היה בחניון איקאה בנתניה. עם קבלת החיווי מוקד מבצעי הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום הרכב.

במקביל מוקד מבצעי פוינטר יצר קשר עם בעל הרכב לעידכון בפרטי המצב. בעל הרכב שהיה באותו זמן בקניות באיקאה יצא במהרה לעבר הרכב. בעל הרכב דיווח כי הרכב הה במקומו אך ברגע שהתקרב לרכב, שלושה חשודים נמלטו מתוך הרכב. בתוך כמה דקות הגיעו למקום צוותי האכיפה של פוינטר וניידת משטרה שהחלו בסריקות אחר החשודים.

ברכב נמצא חלון אחורי שבור ונזק למתג ההנעה. נסיון הגניבה סוכל.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

Hyundai i25

בואו נתקדם יחד

תפריט נגישות