סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 12.2.2017

שבוע עמוס ורווי קריאות עבר במוקד המבצעי של פוינטר. צוות האוכפים המיומן של פוינטר פעל מסביב לשעון במטרה לסכל כל נסיון גניבה. במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

 

11webיום שלישי, שעה 03:59 לפנות בוקר,

במוקד מבצעי פוינטר מתקבל חיווי של ניתוק מתח מיחידת האיתור של רכב פרטי.

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה במושב שדה צבי. עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לאזור.

בשיחה עם בעל הרכב נמסר כי הרכב נמצא בשימוש אצל הבת שלו שנמצאת בצימר בדרום. בעל הרכב העיר את ביתו שמסרה כי לא שמעה כלום והרי הרכב חנה ממש צמוד לצימר.

בינתיים, במוקד המבצעי על צג המחשב הרכב החל בתנועה בשטח לכיוון צפון ולאחר מספר דקות נעצר. צוות אכיפה פוינטר שהגיע למקום איתר ותפס את הרכב

כשעוד מחובר אליו הכבל איתו נגרר.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

 


 

untitledיום רביעי שעה 21:11 בלילה,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של גלאי גרירה ברכב  פרטי.

מיקום הרכב שהתקבל במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה במלון רמת רחל בירושלים. עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.

צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר הרכב שהחל בתנועה לכיוון הכפר צור באהר.

בינתיים, יצר המוקד קשר עם בעל הרכב אשר באותו זמן שהה במלון בלי להיות מודע כלל שרכבו נגנב.

צוותי האכיפה של פוינטר הגיעו למיקום הרכב ראשונים והחלו במרדף אחר הגרר עליו הועמס הרכב. לבסוף, בסמוך לכביש 356 הרכב נעצר ונתפס ע"י צוותי אכיפה פוינטר. החשודים הצליחו להימלט מהמקום.

המשך טיפול הועבר למשטרה.