דיווח מהשטח 10.6.2018

פורסם ב:
mazda6

שבוע רווי בפעילות עבר במערך המבצעי של פוינטר. צוותי האכיפה של פוינטר הגיבו בזמן, נערכו בהתאם והצליחו לעצור ולמנוע מספר רב של גניבות, לחשוף מקומות מסתור ולעצור גנבים במנוסתם.  במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

יום רביעי, שעה 21:52 בלילה,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של גלאי גרירה מרכב מסוג Toyota Land Cruiser.

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה מזרחית לפארק תעשיות רבין

בקרית גת.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר הרכב שנראה בגרירה בשטח לכיוון מזרח כביש 6 .

במקביל, מוקד מבצעי פוינטר יצר קשר עם הלקוח לעדכן בפרטי המצב וקבלת פרטים. מהשיחה עלה כי הלקוח נמצא באירוע משפחתי והרכב חנה מחוץ לאולם אירועים.

מוקד מבצעי פוינטר הכווין את הכוחות בשטח לעבר כיוון הרכב וכעבור זמן קצר צוות פוינטר איתר ותפס את הרכב במעבר חקלאי מתחת לכביש 6 .

הרכב אותר ונתפס ע"י צוותי פוינטר. המשך טיפול הועבר למשטרה.

Toyota Land Cruiser


 

יום חמישי, שעה 20:51 בערב,

התקבל במוקד מבצעי פוינטר חיווי של הפעלת גלאים מרכב מסוג Mazda 6 .

מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה באזור ב"ש.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום הרכב.

במקביל נוצר קשר עם הלקוח לעדכון פרטי מצב. הלקוח מסר כי הוא נמצא בבית חולים סורוקה ביקור וכי הרכב חונה מחוץ לבית החולים. הלקוח יצא לעבר מיקום חניית הרכב לבדוק. כמה דקות לאחר מכן מסר הלקוח לאחר בדיקה כי חלון משולש אחורי שמאלי שבור. דבר זה מעיד על שיטת פעולה של התחברות לשקע אופציות –OBD  והכנת מפתח מותאם. צוות אכיפה של פוינטר הגיע למקום והעביר דיווח למשטרה.

גניבת הרכב סוכלה ע"י מערכת פוינטר. המשך טיפול הועבר למשטרה.

mazda6

בואו נתקדם יחד