סיכול גניבת רכב

דיווח מהשטח 1.1.17

למרות מזג האוויר החורפי שהיה השבוע, הגשם הבלתי פוסק וההכנות לחגיגות השנה החדשה, גנבי המכוניות לא ויתרו, פעלו ברחובות וסיפקו לאוכפים של פוינטר שפע של פעילות.

במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים:

bmw1יום שלישי, שעה 1:57 לפנות בוקר,

במוקד המבצעי של פוינטר התקבל חיווי של הפעלת גלאים. מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בשוהם.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. מיקום הרכב שהופיע במסכי המוקד הראה כי הרכב נמצא עדיין סמוך לכתובת המגורים של הלקוח. צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מקום הרכב.

במקביל, יצר מוקד מבצעי פוינטר קשר טלפוני עם הלקוח, לעדכן אותו על החיווי שנקלט מרכבו. הלקוח, עוד מופתע משיחת הטלפון בשעה המאוחרת, ניגש לחלון הבית לראות את רכבו וגילה שני אלמונים משתופפים ליד רכבו. כאשר הדליק אור ויצא האלמונים נמלטו מהמקום. חלון הרכב כבר היה שבור אך גניבת הרכב נמנעה.

מוקד מבצעי פוינטר העביר  דיווח על פרטי האירוע  והמשך הטיפול עבר למשטרה.

 

 


 

bmw2יום ראשון, שעה 08:45 בבוקר,

למוקד פוינטר מגיעה התראה על רכב  אשר נגנב באזור סביון. משיחה עם הלקוח עלה כי ביתו נפרץ באותו יום ומפתחות הרכב נגנבו.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו למקום.

לרכב נשלח תשאול יזום וצוות אכיפה פוינטר שוגר לעבר מיקום הרכב שנקלט מיחידת האיתור הרדומה

לאחר זמן קצר צוות פוינטר עדכן כי הרכב אותר.

צוותי בילוש של משטרת מסובים הגיעו למקום לתצפית על הרכב וזיהו רכב מסוג יונדאי שנעצר ליד הרכב הגנוב וממנו יצא חשוד אשר ניגש ישירות לרכב הגנוב. הבלשים יצאו ממקום התצפית, הצליחו לעצור את החשוד (תושב טייבה). נהג היונדאי אשר סייע בגניבה ניסה להימלט אך נלכד כעבור כמה שעות. המשך האירוע טופל ע"י משטרה.