קטנוע

דיווח מהשטח 09.10.2016

ראש השנה לא עצר את גנבי הרכב ובזמן שעם ישראל היה עסוק בבישולים ומשפחה, גנבי הרכב עבדו שעות נוספות ויצרו למוקד המבצעי עבודה רבה. צוותי האכיפה של פוינטר מתורגלים למצב והיו ערוכים לעצור ולסכל כל ניסיון גניבה. במבזק שלפניכם שני אירועים נבחרים: 

 


%d7%a4%d7%a8%d7%93%d7%a1יום חמישי, שעה 03:33 לפנות בוקר,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל חיווי של ניתוק קודנית. מיקום הרכב שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר היה בגבעת חן.

עם קבלת החיווי מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר. בוצעו מספר ניסיונות לאתר את הלקוח אך ללא מענה.

במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר הרכב והגיעו לאזור בהכוונת המוקד המבצעי. צוותי האכיפה איתרו ותפסו את הרכב בין שורות בפרדס בגבעת חן. בשחזור מערכת פוינטר עולה כי הרכב נדחף על ידי הרכב הגונב ממקום הגניבה ועד לפרדס שם אותר ונתפס.

המשך טיפול הועבר למשטרה.

 


קטנועיום שלישי, שעה 18:53 בערב,

במוקד מבצעי פוינטר התקבל דיווח כי קטנוע נגנב בעיר תל אביב. לקטנוע נשלח תשאול יזום לקבלת מיקום שנקלט במסכי מוקד מבצעי פוינטר בתל אביב.

עם קבלת הדיווח מוקד מבצעי פוינטר הפעיל נוהל אירוע גניבה. הודעה הועברה לתחנות המשטרה באזור, לכוחות הביטחון ולמחסומים בקו התפר.
במקביל צוותי אכיפה פוינטר שוגרו לעבר מיקום הקטנוע. בשיחה עם הלקוח, מסר כי השאיר את הקטנוע חונה ברחוב נס לגויים בתל אביב. בשחזור מערכת פוינטר עולה כי הקטנוע נגרר ממקומו.

לאחר מספר דקות הקטנוע אותר ונתפס כשהוא מוסלק בתוך מכולה. המשך טיפול הועבר למשטרה.