שירותים מבוססי מיקום atmosphere image

פרופיל החברה


עליונות טכנולוגית בפתרונות איתור, מיגון, ניהול ציי רכב ו - IoT.


Pointer מקבוצת Power Fleet הינה חברה אמריקאית בינלאומית המתמחה בפיתוח מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לעולם הרכב והנהג, שירותים מבוססי מיקום ושירותי ה - IoT.


פוינטר נצבת בחזית טכנולוגיות האיכון האזרחיות ומובילה את תחום החדשנות בענף עם מגוון פתרונות ייחודיים לציי רכב, יבואנים, ענף הביטוח, ותעשיות מובילות וכן מציעה סל שירותים ומוצרים ללקוחות פרטיים המחפשים את הטוב ביותר בתחום. מוצרי החברה נחשבים לטובים והמתקדמים מסוגם ומשווקים כיום בלמעלה מ-30 מדינות ברחבי העולם.

כמי שניצבת בחזית הטכנולוגיה ומציעה פיתוחים בלעדיים ומתקדמים, פוינטר מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לעולם הרכב הנותנים את המענה המקיף מסוגו בתחום.
פוינטר טלוקיישן ממוקמת בישראל ולה חברות תפעוליות בבעלות בברזיל, דרום אפריקה, מקסיקו וארגנטינה.

פוינטר הינה חברה בורסאית ונסחרת בבורסת נסד"ק ובבורסה בת"א.

מערכות איתור מתקדמות


פתרונות האיתור והאיכון המתקדמים של פוינטר מבוססים על שתי טכנולוגיות מרכזיות:

  • טכנולוגיית RF - המבוססת על רשת התקשורת של פוינטר ומאפשרת איתור של הרכב גם במקומות בהם אין קליטה לוויינית מספקת כגון חניונים תת קרקעיים, מנהרות וכדומה.

  • GPS/GPRS - טכנולוגיית GPS/GPRS המאפשרת איכון מדויק על בסיס לוויינים וסלולאר.


פוינטר, כמובילת שוק ברמה הטכנולוגית, פיתחה מערכת איתור המשלבת את  שתי הטכנולוגיות יחד ובכך מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מיתרונות  שתי הטכנולוגיות ומרמת האמינות והדיוק המובילים בשוק. העליונות הטכנולוגית של Pointer מאפשרת שילוב למערכת ה- CAN ברכב לניטור דיאגנוסטיקה מרחוק.

בנוסף משלבת החברה פתרונות IoT לתעשיות מובילות כגון: תעשיית הפארמה, המזון והלוגיסטיקה.  בתחום בקרת טמפרטורה, לחות, מקום ועוד תחת הדרישות המחמירות של משרד הבריאות.

השירות כפילוסופיה עסקית


לצד החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את פעילות החברה, חרטה פוינטר על דגלה את נושא השירות האיכותי והאמין ללקוח. לשם כך, מפעילה החברה כ-60 תחנות שירות הפזורות ברחבי הארץ ומספקות מענה זמין, מקצועי, אמין ומהיר לכלל לקוחות החברה. לרשות לקוחותינו עומדים מוקדי שירות ייעודיים, מתקדמים ומקצועיים הפועלים 24/7 ומיומנים במתן מענה מקצועי ואמין במגוון נושאים.

בנוסף, מפעילה החברה מחלקת אכיפה ייעודית המורכבת ממוקד מבצעי המתמחה בתחום האכיפה ומצוותי שטח הפועלים סביב השעון בכדי למנוע ולסכל כל נסיון לגניבת רכב.